NIVEA VISAGE – Soft Clear-Up Strips

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Ostalo NIVEA VISAGE – Soft Clear-Up Strips

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 5 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

Te obliže sem kupila iz radovednosti v DM, cena je okoli 5€, dobiš pa se mi zdi 3 za na nos in 3 za na brado ali čelo.

Dišijo po citrusih. :sendlove: Delujejo tako, da zmočiš del obraza in nato prilepiš obliž ter počakaš, da se ta posuši. Ko je obliž čisto trd, previdno odlepiš. Imam kar nekaj ogrcev po nosu, mešano do mastno kožo pa mi jih obliž ni sčistil, mogoče par. Medtem ko moji mami, ki jih ima veliko + zrela koža pa je dobesedno odstranil vse ogrce z nosu… Na obližu se je prav videlo, kako jih je potegnil ven.
    Po uporabi je koža suha, zato je ostanke treba sprati vodo in nanesti tonik po potrebi ter kremo.

Nakup bom verjetno še gdaj ponovila.

4/5

Profile photo of Neko
    Neko
    Član

Te obliže sem uporabljala že kar nekaj časa nazaj. Zame so bili uporabni predvsem obliži za na nos, ker imam tam najbolj razširjene pore. Izdelek deluje nekako napol – včasih sploh ni bilo učinka, včasih pa mi je ogrce res potegnilo ven in se jih je videlo tudi na obližu.
    Zdaj izdelka ne uporabljam več, ker nimam problemov z ogrci, pa tudi sicer se mi zdi malo brezveze. Dvomim, da bom nakup kdaj ponovila.
    Ocena: 2/5

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Te oblize sem uporabljala kar nekaj casa nazaj. Mislim da sem si jih nazadnje kupila pred dvemi leti.

V bistvu so mi bili vsec, le malce predragi so mi bili. Vonj je po citrusih (limoni) in mi je blazno vsec. Vsec mi je bilo tudi to, da dejansko delujejo in potegnejo ven ogrce iz por.
    Prav vidi se jih na teh papirckih.

Verjetno bom nakup se ponovila, ker mi je izdelk bil vsec.

4/5 (zaradi cene)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico