NIVEA – Straight&Easy Balzam za ravnanje las

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Balzami NIVEA – Straight&Easy Balzam za ravnanje las

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of chocolate88 chocolate88 6 let, 8 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki

NIVEA – Straight&Easy Balzam za ravnanje las

Balzam sm uporabljala skupaj z istim šamponom iz te kolekcije. Embalaža je plastična flaška z luknjico za doziranje in pokrovčkom na zapiranje, doziranje je enostavno. Cena se mi zdi da je okoli 2,5€.

Kupila sem iz firbca, ker naj bi zravnal lase. Sama imam rahlo valovite lase, ki jih non stop likam, pa sem želela zamenjati likalnik z balzamom. :lol1: Po šamponiranju sem nanesla balzam na konice in dolžino las, lasišče vedno izpustim. Lasje so po uporabi mehki, voljni. Glede na to, da imam naravno rahlo skodrane, so se lasje res nekako polegli, čisto ravni niso bili, tako da je bil likanik za popolno ravne lase nujno potreben. V reklami za tole kolekcijo pa ima ženska tako ravne lase, ampak itak ne zaradi šampona in balzama. :lol1:

Nakupa verjetno ne bom ponovila, ker me ni tako navdušil.

3/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico