NIVEA – Soft

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Opis izdelka:
    NIVEA Soft vsebuje:
    * olje jojobe, ki oskrbuje kožo s hranili
    * vitamin E, ki ščiti naravno strukturo kože.
    Edinstvena sestava se hitro vpije in naredi kožo mehko in voljno. Intenzivna vlažilna krema NIVEA Soft je pH nevtralna in dermatološko testirana.

Sestavine:
    Water, Myristyl Alcohol, Glycerin, Mineral Oil, Butylene Glycol, Alcohol Denat., Stearic Acid, Petrolatum, Myristyl Myristate, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Dimethicone, Simmondsla Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Polyglyceryl-2, Caprate, Phenoxyethanol, Lanolin Alcohol, Fragrance, Carbomer, Sodium Hydroxide, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Kremo sem kupila predvsem zaradi embalaze. Na kremi nic ne pise zakaj se jo uporablja, zato sem morala po netu prebrskat (ali pa sem jaz tupasta in ne najdem napisa na embalazi!).

Uporabljam jo za vlazenje stegen in nog, vcasih tudi celega telesa (ko nisem lena). Uporabljam jo redno, vsak dan in upam da bo masaza in vlaga kaj pomagalo pri strijah (ker so rdece).

No krema ne pomaga, ker ni dovolj mastna oziroma nima nekega ucinka vlazenja. Se zelo hitro vpije, je kremasta (lol), se lepo maze.
    Vonj ima tipicno Nivein.

Krema je povprecna, sem pricakovala vec ampak definitivno ne cudeza (da ne bo katera mislila :D).

Nakupa ne bom ponovila 2/5 (zaradi super LE embalaze – sem preiskala polovico obale zaradi te freaking embalaze!)

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Kremo sem dobila, v navadni embalaži. Cena ne vem koliko je, ker nisem gledala v trgovinah.
    Krema ima tišičen Nivea vonj, meni ni moteč. Je zelo redke konsistence in se zelo hitro vpije v kožo.
    Kožo imam suho in na njo krema nima nobenega vlažilnega učinka (pozimi). Poleti mi pride prav, ker je lahka in mi ne pušča mastnega filinga. Uporabljam jo na nogah in občasno kot kremo za roke. Tam mi je vredu, ker se hitro vpije in ne maram imeti mastnih rok.
    Take embalaže mi niso pri srcu, ker se mi vse zatika za nohte, ampak potrpim :lol1:
    Nakupa ne bom ponovila, saj krema ni noben presežek in raje sprobam še kaj drugega.
    2/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Kremo sem nekaj let nazaj uporabljala kot “univerzalno kremo” v torbici.
    Ni me pretirano navdušila, a takrat se mi je Nivea zdela še čisto ok, sestavine pa me niso zanimale.
    Cena je bila okoli 2,3€ imela pa sem jo pri sebi ves čas in jo uporabljala npr. za roke, suhe predele in včasih tudi obraz, če se je pojavil občutek zategnjenosti.
    Zaradi kopice parabenov zdaj tega ne bi ponavljala, tudi kupila je ne bom ponovno.
    Vonj ima čisto po Nivei :) klasičen vonj, ki meni sicer diši, občutek na koži je pustila ok, vpijala se je povprečno dolgo, a kože ni pretirano nahranila za dolgo časa, bolj kratkotrajno.
    Krema tudi ni pretirano mastna, vlaženja kože nisem opazila.
    Ne bom je več kupila, dobi pa 2/5, ker je takrat svoje delo opravljala ok.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta krema je bila stalnica mojega otroštva. Nekateri člani moje družine jo še vedno uporabljajo. :silly:

Krema je pakirana v lunčku (na voljo so različne velikosti) in srednje gosta, dobro se razmaže in precej hitro vpije. Kožo presenetljivo dobro nahrani in da takoj občutek mehkobe in nahranjenosti. Uporabljala sem jo za nego po telesu (najbolj za suho kožo na nogah).

Ker zdaj vem, da je sestavinsko zelo slaba, nakupa ne bom več ponovila.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico