NIVEA – Protein Repair Aufbau Intensiv Kur

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Maske, olja in tretmaji za lase NIVEA – Protein Repair Aufbau Intensiv Kur

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of maja_ maja_ 5 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

vir-slika je moja

vir-slika je moja

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Ker so moji lasje po naravi krepasti in suhi-posebej konice, so mi ponavadi balzami za lase za negovanje premalo. Zato uporabljam namesto balzamov kar maske. Masko uporabljam po vsakem pranju, ponavadi maske sploh ne pustim dolgo na laseh-max.5min :P , pa mi lasje vseeno izjemno poneguje-trenutno je moja najljubša. Porabi se je tudi ne veliko, vpije pa se v lase zelo dobro. Vonj mi sicer ni ljub, tak tipičen umeten, ampak me ne moti, saj ni zelo močan. Po konsistenci je zelo mastna, vsebuje tudi neke modre pikice, ki se kar hitro stopijo-sicer mi ni jasno, zakaj jih vsebuje, ampak me tudi to ne moti. Embalaža je dobra-lonček, zajemanje je enostavno, zapiranje tudi. Cena se mi zdi ustrezna, saj se izdelka ne porabi hitro, znaša pa cca. 5€. Nakup bom definitivno ponovila. Najboljše pa se mi zdi to, da izdelek ne vsebuje silikonov, vsebuje tudi jojobino olje. Priporčam!

Ocena 5/5.

Profile photo of maja_
    maja_
    Član

To masko sem kupila že pred časom, zdaj mislim da se je tudi embalaža že zamenjala. Maska lepo diši, vendar pa vonj ni naraven, bolj frizerski. Je gosta vsebuje tudi majhne modre kroglice, ki se ob nanosu raztopijo, drugače se pa lepo razdeli po laseh. Če jo nanesem po šamponiranju in pustim delovati nekaj minut je za moje tanke kodraste lase pretežka- kodri so polizani in kmalu izginejo- zato jo uporabljam kot ”pre-wash treatment” in jo nanesem pred umivanjem las. Včasih za kakšno uro, včasih pa tudi čez noč. V tem primeru mi las ne obteži ampak jih naredi mehke in dišeče, vseeno pa sem že poskusila kaj boljšega, tako da nakupa ne bom več ponovila.

Ocena 3/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico