NIVEA – My Silhouette!

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

NIVEA – My Silhouette! Slimming &Reshaping Gel-cream

na sliki je tester

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Tole zadevico sem sprobala in mi je zelo všeč! Da bi sicer oblikovala telo in bi celulit magično izginjal, tega ne boste doživele, je pa njena prednost v zelo prijetnem vonju! Prav tako koža po njem ni lepljiva, je pa lepo gladka! Vsekakor jo priporočam!
    Moja ocena 4/5.

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

Tole sem uporabljala lani poleti, ko sem še verjela v čudeže raznih kremic :P
    kožo sicer lepo napne in jo naredi čvrsto, se mi zdi da jo tudi malo nahrani saj sem imela po uporabi manj suho kožo.
    diši zelo lepo in se lepo maže, embalaža je priročna, čeprav se ne da iztisnit čisto vse kremice iz tube.
    No celulita nimam po uporabi nič manj kot prej, drugače sem bila pa s kremico zadovoljna.

Ocena: 4

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Tolo kremo sem kupila, ker sem hotela nekaj za trenuh, ne samo za stegna.
    Krema oz. bolj losjon mi diši zelo lepo in koža je po uporabi res mehka na otip pa tudi izgleda ok.
    Krema se vpije hitro, vonj ostane še nekaj časa na koži, nato zbledi.
    Cena je bila nekaj pod 10Eur in ker učinka na zmanjšanje obsega ni bilo, nakupa ne bom več ponovila, saj obstajajo cenejše kreme, ki kožo naredijo mehko.
    Opazila nisem tudi nič izboljšanja čvrstosti.
    Ocena 2/5, saj bistvene naloge ne izpolni. :)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico