NIVEA – Happy Time Kremni gel za tuširanje

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa NIVEA – Happy Time Kremni gel za tuširanje

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of romanab romanab 5 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki

Opis izdelka:
    Kremni gel za tuširanje z babmusovim oljem in vonjem cveta pomarančevca.

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Tole je pa moj hit lanskega poletja :)

Očaral me je z vonjem, itak. Nežen citrusni kremni vonj, ki me je res poživil. Gel je kremast,koža je bila po uporabi mehka.

Embalaža je kul, cena pa okoli 3€. Ravno zadnjič sem ga gledala in razmišljala, da ga bi kupila, torej bom nakup sigurno ponovila.

5/5

Tudi jaz sm ga kupila lansko poletje za na morje, ker je vonj res prekrasen – obožujem vonj citrusev. Stane se mi zdi da okoli 3€, embalaža je plastična, z luknjico za doziranje in pokrovčkom za zapiranje, primerna je za prenašanje.

Gel se zelo peni, kar je meni zelo všeč, ker prijetno diši ga tudi uporabim veliko. Vonj je nežen, kremni, ki traja in ostane nekaj časa tudi po tuširanju. Po tuširanju je koža mehka, gladka na otip, dodatno mi je ne izsuši.

Nakup bom ob priliki ponovila!

5/5

Profile photo of romanab
    romanab
    Udeleženec

HT je eden mojih najljubsih gelov za tusiranje.
    Posebej mi je vsec cudovit vonj, kateri ostane na kozi se kar nekaj casa po tusiranju.
    Embalaza je lepa, lahko se odpira, zelo vsecna je nalepka.
    Zdi se mi, da me res spravi v dobro voljo.
    Gel se lepo peni, porabi se ga pa majhna kolicina.
    Cena je sprejemljiva- 2,5€.
    Dobi se ga pa v vsaki malo bolje zalozeni drogeriji.
    Vsekakor priporocam.

Ocena 5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico