NIVEA – Good-bye Cellulite Kremni Gel

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Chanel Chanel 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

Gel sm kupila, ko sm še verjela, da lahko krema odpravi celulit. :lol1: Gre za gel, ki sm si ga namazala po tuširanju in masirala. Zelo lepo diši pa hitro se vpije ter rahlo zategne kožo, kar mi je bilo zelo všeč. Koža je na otip mehka in gladka. Cena je pomoje okoli 7€.

Nakupa ne bom ponovila, saj sm našla boljšo varianto za mazanje kritičnih delov in masiranje.

3/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Tale gel sem uporabljala kakšne 2leti nazaj, možno, da je bil še v prejšnji izvedbi.
    Učinka res nisem opazila nobenega, pa sem se mazala vsak dan, je pa res naredil kožo zelo mehko, dal je občutek kot da je nahranjena pa tudi dišal je lepo.
    Cena je bila malo manj kot 10Eur in dam mu oceno 2/5, ker ni opravil nič glavne naloge, vse stranske pa ok :)
    Nakupa tudi še nisem ponovila in ga tudi ne nameravam.

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Tole sem tudi jaz uporabljala nekaj let nazaj.
    Všeč mi je bil za poletje, ker ne maram mastnega filinga na koži.
    Gel je deloval svež, hitro se je vpil in z lahkoto razmazal. Rahlo sem čutila, da je koža bolj napeta. Vonj mi je tudi bil všeč in nevsiljiv.
    Nakupa nisem ponovila, ker sem našla boljši izdelek.
    3/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico