Nivea- Energy fresh

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Artemida Artemida 6 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of muffin
    muffin
    Član

Sestavine:
    Aqua, Propylene Glycol, PEG-8, Sodium Stearate, Parfum, Butyloctanoic Acid, Ethylhexyglycerin, Distarch Phosphate, Octyldodecanol, Persea Gratissima, Cymbopogom Schoenanthus, Limonene, Citral.

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

Slišala sem, da je dobro če deodorant ne vsebuje aluminijevega klorohidrata. Ker se nikakor ne znajdem in ne razumem sestavin na embalažah sem se odločila za tega, ker ga nima. :lol1:
    Če ima kakšne druge sestavine, ki niso fajn ne vem, vem pa da se je edini do sedaj izkazal za izjemno dobrega! Po celem dnevu nimam nobenega neprijetnega vonja, pravtako ne ko pridem iz rekreacije.
    Je v stiku in pusti malo moker občutek ampak se hitro posuši. Na ćrnih očlačilih sicer pusti rahle bele madeže, ampak samo če se neprevidno oblečeš- čez dan pod pazduho ne pusti belih madežov.

ocena: čista petka! :yes:

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Ta deodorant sem si kupila na podlagi dobrih ocen, a me je popolnoma razočaral.

Najprej me je zmotil vonj, ki malo potegne na moške aftershave ali deodorante. Nanašanje je sicer enostavno, tudi embalaža je vredu. Vendar pa po nanosu občutek mokrote kar ne mine in ne mine, kar od deodoranta v sticku drugače ne bi pričakovala.

Potenja ne preprečuje, odlično pa ubrani pred neprijetnim vonjem, tudi njegov vonj se obdrži kar nekaj časa.

Zaradi meni neprijetnega vonja in nevpijanja nakupa ne bom ponovila. Ocena 2/5

Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

V seriji Energy Fresh sta tudi roll-on in deodorant spreju:

Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

Deodoranta sem dobila kot darilo. Uporabljam ju predvsem za šport ali kakšne prostočasne aktivnosti, ko ne uporabljam parfuma. Energy Fresh ima namreč močan – svež limonast, a vseeno deloma sladek – vonj.
    Deodoranta dobro zadržujeta potenje in preprečujeta neprijeten vonj. Roll on mi je v tem smislu malo bolj všeč, saj se mi zdi boljši, pa tudi ob nanosu ne smrdi cela hiša, kot se to rado zgodi pri spreju, če takoj ne prezračim sobe :lol1: Je pa sprej malo boljši v smislu sušenja na koži, saj se roll-on ne vpije takoj in je treba počakati trenutek, preden se oblečem.

Embalaži sta navadni, nič posebnega. Roll-on se dobi v steklenički s plastičnim pokrovom, za katero bi bilo boljše, če bi bila obrnjena na glavo, saj se tako izdelek lažje porabi do konca. Sprej je pa klasična pločevinka.

Cene deodorantov ne vem. Kupila ju verjetno ne bom – vsaj spreja ne, roll-on pa mogoče.

Ocena za roll-on 4/5, za sprej pa 3/5.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico