NIVEA – Aqua Sensation dnevna krema

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni NIVEA – Aqua Sensation dnevna krema

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of chocolate88 chocolate88 6 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Tole kremo sem uporabljala prejšnje poletje, ker se mi je moja prejšnja mastna kremica zamerila.

Krema je OK, nežna, hitro se vpije in ne pusti preveč ostankov na obrazu. Z MU je vseeno nisem mogla kombinirati, saj mi je puder ves “stekel” kadar sem uporabila to kremo za podlago. Opazila sem tudi, da sem se več potila v obraz, kadar sem zjutraj uporabila to kremo.

Nisem opazila, da bi mi mašila pore. Vonj je svež, nevsiljiv. Koža je bila po uporabi na otip mehka, ampak rahlo mokro mastna, ne znam opisati bolj natančno. Mi je pa dobro vlažila kožo.

Sama nakupa ne bom ponovila, ker se mi zdi da lahko najdem tudi kakšno poletno kremico, ki mi bo bolj odgovarjala in jo bom lahko kombinirala z MU.

Ocena 3/5

To kremo sm kupila čisto po naključju v DM, stane okoli 9€, je v steklenički s pokrovčkom na navoj, rahlo turkizne barve z prijetnim vonjem kot vse Niveine stvari.

Je zelo lahka krema, ki na obrazu daje občutek hlajenja, kar meni ni bilo všeč, saj imam rada kreme, ki se hitro vpijejo in ne pusti nobenega učinka, zato sm jo podarila naprej mamici, ki pa je z njo zelo zadovoljna, saj je njej ta učinek hlajenja zelo všeč.

Z kremico nism imela nobenih težav, res pa je da je tudi uporabljala nism dolgo.

Krema meni osebni ni nek presežek, zato je zase kupila verjetno ne bom več, mamici pa jo bom priskrbela, če bo še vedno tako navdušena nad njo.

3/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico