Neve cosmetics

Ta tema vsebuje 31 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of mademoiselleT mademoiselleT 2 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of ghostopera
    ghostopera
    Član

Ne vem če Arsovke poznate italijansko firmo Neve cosmetics, vsekakor se ukvarjajo predvsem z mineralnimi ličili in imajo tudi zeloooo dobre čopiče :)
    S kolegico sem že pri njih dvakrat naročila in sem več kot navdušena, odtenki so zares super (Bom dala slike mojih senčil čimprej).
    Rada bi spet kaj naročila in bi rada vedela, če bi se katera pridružila :)

link http://www.nevecosmetics.it/it/

Trenutno imajo neko akcijo, 1,9€ stane poštnina do 21 novembra, vendar če naročilo ima vrednost od 69€ navzgor je brezplačna.

Videla sem, da obstaja že takša tema vendar je skoraj dve leti stara, zato sem odprla novo, upam da bo v redu :)

Če rabite kakšen prevod sem na razpolago :)

Profile photo of okarina
    okarina
    Član

Imajo paletko stisnjenih mineralnih ličil, ki so vsa douchrome :hospital:
    To je edino, kar vem o njih :D

ghostopera
    Član

po dveh tednih je bila razprodana :mistake:
    imajo pa tudi “posamezne” duochrome odtenke (npr. camaleonte, ga imam in je res super)

Profile photo of Anaiesis
    Anaiesis
    Član

Zal tega nisem vidla, bi vam prej odgovorila :( Zivim namrec par kilometrov od Neve cosmeticsa, tako da lahko malce preverim kako je s postninami (ce se vam splaca mednarodno narocanje, ali pa vam jaz pripeljem v Slovenijo :) )…V bistvu se decembra vrnem v Izolo, recimo da lahko narocim tukaj (nad 19 eur mi namrec prinesejo direktno na dom, brezplacno :) ), pa razposljem pol ko sem v Sloveniji, ce se ravno kateri ne mudi.

Profile photo of okarina
    okarina
    Član

Kdaj pa pride nazaj ta paletka?
    Posamične senčke se mi zdijo predrage, samo 26 evrov za 10 douchromčkov pa niti ni prehudo.

ghostopera
    Član

Nikoli :veryangry: Je bila limited edition, in je ne bo več, tako so vsaj rekli :byby:
    Sample formati senčk se mi zdijo cenovno v redu, 3,9€ in 1g je zares dosti, pač moje mnenje :naughty:

ghostopera
    Član

@anaiesis wrote:

Zal tega nisem vidla, bi vam prej odgovorila :( Zivim namrec par kilometrov od Neve cosmeticsa, tako da lahko malce preverim kako je s postninami (ce se vam splaca mednarodno narocanje, ali pa vam jaz pripeljem v Slovenijo :) )…V bistvu se decembra vrnem v Izolo, recimo da lahko narocim tukaj (nad 19 eur mi namrec prinesejo direktno na dom, brezplacno :) ), pa razposljem pol ko sem v Sloveniji, ce se ravno kateri ne mudi.

Tudi ti izolanka :thumbsup: Vsekakor jaz študiram v Italiji in bi poslala na naslov kolegice, tako da bi bilo vse skoraj takoj na razpolago, vsekakor hvala za ponudbo, če se nihče ne odloči mislim, da si bom vseeno kar sama kaj naročila, ali pa vprašala kolegico, ki tudi živi blizu “tovarne” :naughty:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

To pa morem pogledat! Duochrome sencke. :D

Edit: jaz bi se pridruzila skupnemu narocilu – imela bi eno paletko + mini bblush,

ghostopera
    Član

super! :D vidim, da si iz obale, tako da se bova lahko kar videli brez poštnine ipd! :D:
    jaz bi naročila verjetno že ta teden, sporoči po zs ali tukaj, kakor želiš, kaj te točno zanima :thumbsup:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ja, na obalo grem 1x na mesec :D ampak tokrat ko grem (konec meseca) bom malo dlje, ker morem avtek zrihtat.

Ti posljem ZS. :D:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec
    ghostopera
    Član

žal je razprodana ja :byby: vendar imajo vsekakor lepe stvari, se splača malo pokukat :lol1:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec
    ghostopera
    Član

Imam camaleonte in dragon in sta zares fantastična, dobra izbira :thumbsup:
    torej se naju pridružiš? :))
    boš te velike?ker obstajajo tudi manjši!
    http://www.nevecosmetics.it/it/52-formato-mini

ghostopera
    Član

Trenutno je poštnina brezplačna v italiji, torej če se katera želi pridružiti bo plačala samo poštnino v sloveniji :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico