NEUTROGENA – Visibly Clear Spot Stress Control

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni NEUTROGENA – Visibly Clear Spot Stress Control

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Willow Willow 7 let, 6 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

na sliki na desni (na levi je peeling iz iste linije)

vir

NEUTROGENA Visibly Clear Spot Stress Control Tägliche Feuchtigkeitspflege

Sestavine:
    Aqua, Cyclopentasiloxane, PEG-8, Dimethicone, Salicylic Acid, Dimethicone Crosspolymer, Sodium Polyacrylate, Vinyl Dimethicone/ Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Panthenol, Cucumis Sativus Extract, Camellia Oleifera Extract, Sclerotium Gum, Butylene Glycol, C12-15 Alkyl Lactate, Cocamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Laureth-23, Trideceth-6, Cetyl Alcohol, Cetyl Lactate, Laureth-4, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, Sodium Chloride, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Ceteth-20, Steareth-20, Glycerin, Lactid Acid, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Potassium Sorbate, Benzalkonium Chloride, Phenoxyethanol, Parfum, Cl 19140, Cl 42090

Opis od proizvajalca:
    NEUTROGENA Visibly Clear Spot Stress Control Tägliche Feuchtigkeitspflege

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Kremo uporabljam vsak drugi dan cca 2 tedna in trenutno ji lahko pripišem same pohvale. Gre za zelo lahek in vlažilen gel s salicilno kislino, ki se zaradi svoje skorajda tekoče zgradbe nanaša enakomerno in v majhni količini. Nemudoma se vpije, koža pa je po nanosu zelo mehka in prav nič lepljiva, kar me je presenetilo, saj ponavadi “gelaste” kreme na koži puščajo lepljiv občutek. Vonj je zelo prijeten, spominja me na sveže kumarice. Zaenkrat ne maši por, opažam celo, da je koža lepša – manj ogrcev in malih površinskih mozoljčkov, kar krema obljublja. Priporočam vsem tipom kože, zlasti tistim z nekaj kožnimi nepravilnostmi. Embalaža je klasična in preprosta: na glavo postavljena tubica z navojem. Cena za 40 ml je okoli 6 – 7 EUR, kar se mi sploh ne zdi drago, glede na učinek in majhno porabo. Sigurno bo moja stalnica med kremami.

5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico