NEUTROGENA – Levres Lippen

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega ustnic NEUTROGENA – Levres Lippen

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Chanel Chanel 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Po temu balzamu za ustnice posežem, če imam res suhe in razpokane ustnice. Odlično mi pomaga pri suhih ustnicah in jih naredi bolj mehke. Balzam je bele barve in ne obarva ustnic. Ustnicam da lep sijaj. Je bolj trd, zato se ga ne porabi tako hitro. Embalaža je klasična, na navoj, kar mi je zelo všeč, saj se mi balzami v lončku ne zdijo praktični za doziranje, zaradi mojih dolgih nohtov. Cena je bila okoli 4€, kar se mi ne zdi pretirano za tako dober balzam z majhno uporabo. Nakup bom vsekakor ponovila. :thumbsup:

5/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta balzam sem uporabljala že kar nekaj časa nazaj. Porabila sem več kot enega in z njim sem bila zadovoljna. :lashing:

Moje ustnice je super nahranil in po uporabi so bile mehke in nič izsušene.
    Balzam je precej goste konsistence, zato je poraba manjša in ena embalaža traja kar dolgo. :thumbsup:

Embalaža je priročna (najboljša za balzame). Vonj je nežen in prijeten.

Cene se niti ne spomnem več, zdi se mi pa da ni bil preveč drag. :think:

Nakupa ne bom več ponovila, ker sem ugotovila, da vsebuje BHT in BHA (temu pa se po prebiranju članka na našem portalu še bolj izogibam :scary: ).

Splošna ocena: 3/5

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Tale balzam imam že nekaj časa.
    Mojim ustnicam da rahel sijaj. Embalaža mi je všeč, tipična za take balzame. Je malo trše konsistence, ampak se ga še vedno lepo nanaša.
    Pri razpokanih ustnicah (pozimi) uporabljam tole in mi je super. Jih navlaži in preprečuje, da bi še več razpokale. Naredi jih mehke.
    Nakup bom ponovila, ko ga porabim.
    Cena pri sosedu je okoli 4€.
    5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico