NEUTRO ROBERTS – Deodorant Extra Delicate Powder Fresh

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Antiperspiranti in deodoranti NEUTRO ROBERTS – Deodorant Extra Delicate Powder Fresh

Ta tema vsebuje 8 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 3 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Fotografijo je prispevala Tassa

Sestavine:
    Aqua, Aluminum Chlorohydrate, PPG-15 Stearyl Ether, Steareth-2, Parfum, Steareth-21, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Citral, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone.

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Nad tem deotom sva s fantom navdušena :silly: nekomu se bo čudno zdelo, da ga uporablja tudi fant, meni se ne. Pravi da ga moški deoti pečejo saj se pod pazduho tako iz vizuelnih, kot tudi higienskih razlogov brije. Obema se zdi deo izjemno nežen, vonj pa je pudrčkasto sladek, nekaterim bi bil preveč nasilen, uporabo parfuma pa zaradi močnega vonja ob njemu ne priporočam. Meni se zdi od vseh treh (mislim da še obstaja takšen z belim in zelenim pokrovčkom) tale vonj najbolj posrečen. Bom pa najverjetneje poskusila še belega. Poleg nežnosti tale deo odlikuje to, da se hitro posuši-ob tem pa ne postane lepljiv ali kaj takega, temveč pudrast, kar mi je zelo všeč :thumbsup: , na oblačilih ne pušča sledi, poleg tega je kar obstojen, meni zdrži cel dan. Embalaža je zaradi stekleničke manj praktična za prenašanje, kroglica meri v premeru okoli 3,5cm, tako da je nanos hiter. Mislim, da je to eden boljših deodorantov, saj se tako fant kot tudi jaz vedno znova vračama k njemu. Fant ima mislim, da že četrtega. Cena je malo višja cca. 3-4€? mislim da.

Ocena 5/5.

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Moj najljubši deodorant. Sem probala že vse sorte, ampak nad tem sem navdušena.
    Ima nežen pudrast vonj – po dojenčkih :silly:, ki zdrži cel dan, tudi če se ful potim (sploh v času PMS-a).
    Ne zamenjam ga, dokler ne najdem spet kaj boljšega.

Cena cca. 3,5 EUR

Priporočam!

5/5

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Deodorant sem nekaj časa uporabljala, vendar za mojo kožo očitno ni bil taprav. Čeprav se ne potim kaj preveč, sem po nekaj urah izgubila tisti občutek svežine, kot ga imam po drugih deodorantih.Ne morem rečti, da sem imela neprijeten vonj, vendar tudi prijetnega ni bilo.

Zato je moja ocena: 3/5

Profile photo of barbie
    barbie
    Član

krasen vonj, pudrasto nezen je zapakiran v zal stekleno, dokaj tezko steklenicko s plasticnim roza pokrovckom ki super tesni. Tekocina rollona je bele barve, zaenkrat madezev na oblekah nisem opazila. Vonj je res nekaj posebnega, zdrzi od jutra do vecera in vas sigurno ne bo pustil na cedilu :wink1: glede potenja ne vem kako je z njim ker se sama ne potim kaj prevec in torej nisem dobra ocenjevalka glede tega, lahko samo povem da sem imela sama popolnoma suhe pazduhe cel dan:) posebej navdusena pa sem bila nad dejstvom da vonj res ostaja. skoraj da ni primeren za nosenje s parfumom…
    cena je dokaj ugodna, tekocine v rollonu zlepa ne zmanjka;) mislim da je najcenejsi v spar trgovinah kjer boste odstele 2.70, medtem ko je v mercatorjih in tus drogerijah cena kar nekaj cez 3€, skoraj euro vec.

5/5

Profile photo of Jana
    Jana
    Član

To je že kar nekaj časa moj najljubši deodorant. Res prijeten vonj, ni lepljiv, hitro se vpije, ne pušča sledi, zelo nežen na koži.

Moja ocena 5/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Deodorant sem kupila zaradi dobrih ocen na forumu.

Embalaza je lustkana, steklena steklenicka z roll onom, ki omogoca natancno doziranje.
    Disi lepo, nezno, rahlo pudrasto, vonj se ne mesa s parfumom.

Do koze je nezen, saj mi ni povzrocal nevsecnosti tudi ce sem ga nanesla takoj po britju.
    Hitro se posusi in ne pusca neprijetnega filma.

Na oblacilih pusca madeze, vendar ne tako izrazitih kot nekateri drugi deodoranti.

Glede ucinkovitosti mu gredo same pohvale (sicer nisem ravno problematicna glede tega) saj brez problema zdrzi cel dan, dobro se obnese tudi med fizicno aktivnostjo ali pri povecanem potenju (poleti).

Cena je 3,5€ v mullerju, kar se mi zdi glede na dober ucinek ugodno in ga bom zagotovo se kupila.

Priporocam!

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

To deodorant je trenutno moj najljubši. Bila je ponovna ljubezen. :lol1:
    Vem, da sem ga že ful pred časom uporabljala in da mi je dišal, kaj več me pa ni prepričal. Ker imam zelo rada pudraste vonje, pa še punce na ARS-u so ga precej hvalile, pa sem rekla, da mu dam še eno priložnost in da ga ponovno poskusim.
    No, zdaj sem pa totalno navdušena nad njim. Trenutno uporabljam že tretjo flaško in super opravi vse kar zahtevam od deodoranta.
    Nanaša se krasno, kroglica ravno prav tesni. Kože mi ne drži in zdrži mi dovolj dobro, da konec dneva še vedno vonjam njegov vonj.

Embalaža je priročna tudi za prenašanje; edino malo je treba paziti ker je steklena, vendar je steklo zelo debelo in se ne razbije tako zlahka.

Cena 2,65€. Na voljo v večini drogeriji in večjih trgovinah (sama ga kupujem v Sparu).

Splošna ocena: 5/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Nove sestavine tega deodoranta. Ne morem verjeti, da so šli tako na slabše… :verymad: Talc, BHT… :hairup: Zelo sem razočarana, ker mi je to eden najboljših in najbolj dišečih deodorantov… :unsure:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico