Nega rok

Ta tema vsebuje 335 odgovorov, ima 73 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Gejba Gejba 1 leto, 12 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Kako skrbite za svoje rokice? :manicure:

Jaz imam letos prvic!zares suhe roke, tako da se ze prav vidi in se mi zdi da me kar boli :scared:
    Ker do zdaj nisem rabila kaksnih res negovalnih krem imam doma same bolj lahke (trenutno alverde, sem pa sprobala ze TBS, loccitaine, Lush,Garnier,….pa me ni se nobena zares navdusila, da bi mi res nahranila in ne pustila filma na rokah), trenutno situacijo resujem z TBS body butterji, kar pa ni ravno prakticno (BB je vseeno malo velik za v torbico, pa se micken filma pustijo), tako da me zanima ce ima katera kaksen dober predlog kaj naj nabavim?
    Ce se le da naj bo krema naravna :flower1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Jaz imam že drugo leto Lushevo Handy Gurugu (je nikakor ne zmanjka) in mi je zelo všeč. Super diši, hitro se vpije, ne pušča filma na koži in kožo dobro nahrani. Ampak za tele dni, ko so temperature pod -10, mi je pa premalo…

sem pa ravno včeraj sprobavala tester Neutrogenine kreme za oke in me je čisto navdušila, si jo verjetno kar kupim

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Pri meni je trenutno na tapeti Ombia 10% urea losjon + Florena Sheabutter.

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

Garnier za zelo suho kožo (temno rdeča tuba). Men je super zdele za zimo, poleti je pa preveč mastna…
    V torbici mam pa drugač tud zmer Neutrogeno, ta pa itak zmaga. Pa čist malo jo naneseš in jo maš za juhuhu dolgo časa, pa pri meni res deluje (sej bi dala sliko ko mam res suhe in razpokane roke, pa me je sram).
    Js vem da je problem to, ker sem rahla obsedenka z umivanjem rok pa mi jih potem voda in milo še dodatno izsušujeta. :blush1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Biba, pa imaš ta koncentrat, ali prav kremo od Neutrogene?

Ja pa poleti krem za roke sploh ne uporabljam

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

Ja ja, koncentrat je :blush1:
    Maa meni je to vse isto, krema, lotion, mleko, koncentrat… :naughty:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Sam zato me zanima, da vem katero hvališ :thumbsup: sicer pa tudi jaz te zadeve imenujem pač ‘krema za roke’

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

Ja tista čist mini embalažica je, taka sweet, direkt za v torbice. Pa super je, ker vonj ni moteč (Garnierjeva je kar precej močen vonj, popolnoma drug od istoimenskega mleka za telo). Pa Dove ProAge je tudi krasna (samo je spet minus vonj, ki je zelo zaznaven).

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Scheller kreme za roke imajo različne sestavine – kljub isti embalaži..to samo za info, ker sem zadnjič ravno kreme za roke gledala (razlika ni samo v veliki/mali embalaži ampak tudi med velikimi – verjetno kakšne prenovljene verzije).

Prav tako krema SebaMed – malo drugačna embalaža, vendar isto ime izdelka..pa sta imeli tudi različne sestavine. Ena izvedba zelo dobre, druga pa nekaj srednjega.

Trenutno uporabljam za v torbico malo verzijo vrtnične kreme Loccitane (dobila od nejke :lashing: ). Ima zelo močan vonj (ki je meni všeč), glede na to da nimam zelo suhe kože na rokah, mi je tudi v tem letnem času čez dan dovolj.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

A imajo v L’Occiatnu vse kreme za roke tudi v malih embalažah? In koliko stanejo te male?

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

malih nazalost nimajo vseh oz.vcasih celo nobene, ce se prav spomnim je cena okoli 4-5ml samo je res mini kremica (30ml) pa te vrtnicne se kar veliko porabi in ni za suhe roke (vonj je pa res izredno mocan in meni zelo umeten)

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Jaz bi mela tisto s karitejevim maslom…
    pa TBS-jevo Hemp bi mela, sam kaj ko v teh dneh ravno ne namravam it v avstrijo…

bom šla pogledat, kako je s temi mini verzijami…15eur res ne mislim dat (al še več), sicer si kupim Neutrogeno

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Male obstajajo vrtnica, med in limona, češnjev cvet, sivka pa karitejeva (ta je še najbolj mastna in za bolj suhe roke primerna). Ne vem pa če imajo skoz vse na zalogi.

Ja, vrtnica za zelo suhe roke ni, jaz je pa ne porabim veliko. Vonji so pa pri vseh (razen karitejevi) kar močni – tako da ti mora biti vonj res všeč. Meni poleg vrtnice diši še sivka.

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Meni je dedek Mraz prinesel 10 tamalih kremic s karitejevim maslom (L’Occitane), menda je kar na ebayu kupoval. Zelo priročne tubice za v torbico :yes: .

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

včeraj zvečer sem si naredila kopel za roke in sicer sem dala v posodo 1l kozjega mleka, nekaj olivnega olja in malo medu, ročice namakala kakšnih dobrih 20 min, nato sprala in obrisala in glej ga zlomka, brez da bi jih namazala se mi do sedaj niso še čisto nič izsušile :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico