NATYR – Acqua Tonico all’Aloe Vera

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Toniki NATYR – Acqua Tonico all’Aloe Vera

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of manca manca 6 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Coco
    Coco
    Član

vir

Sestavine:
    aqua, glycerin, prunus persica*, anthemis nobilis*, aloe barbadensis*, phenoxyethanol, benzoic acid, dehydroacetic acid, caramel, parfum.
    * sestavine, pridelane po načelih pravične trgovine

Opis od proizvajalca:
    Nežen, vlažilen in osvežujoč tonik z vlažilno alojo vero in blažilno rimsko kamilico. Primeren za vse vrste kož. Ni testirano na živalih.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta tonik je pri meni sedaj v uporabi. V trgovino 3 muhe sem si šla kupit njihov tonik z zelenim čajem in ga ravno niso imeli, pa sem rekla, da bom poskusila tega.
    Zaenkrat mi je všeč. Koža je po nanosu mehka in osvežena, to je pa tudi vse kar jaz od tonika pričakujem. Tonik je pri meni redna, vmesna faza, vendar od njega nikoli ne pričakujem čudežev.

Vonj ima precej močan, vendar je meni všeč. Imam pa občutek, da bi se ga po daljši uporabi naveličala, ker je res močan.

V trgovini 3 muhe sem za njega odštela 4 evre, ker je bila ta kozmetika znižana za 50%, drugače je redna cena enkrat več.

Splošna ocena:
    4/5

Profile photo of manca
    manca
    Udeleženec

tonik mi je zelo všeč- lepo očisti morebitne ostanke nečistoč in super navlaži kožo. tudi samostojen, brez kreme, bi bil lahko dovolj, sploh v bolj toplih dneh.
    ko sem enkrat po dvomesečeni uporabi tega tonika uporabila Garnier zelenega, sem imela občutek, kot da si na obraz dajem le vodo ( tale Natyr je nekako bolj “gost”, ni voden).

vonj je res kar močan, meni na začetku res ni bil všeč, ampak sem se ga tako navadila, da me sploh ne moti več, še celo dišat mi je začel :)

kupila sem ga v pravični trgovini 3muhe za cca 8 evrov, kar se mi ne zdi pretirana cena, glede na to, da gre za pravično trgovino in ima izdelek dobre sestavine.
    1 steklenička zadostuje za približno 3 mesece redne uporabe ( dvakrat dnevno).

Njegova slabost je le ta, da pokrov ne tesni dobro in se, če se flaška prevrne, rad polije.

Zagotovo ga bom še kupila, priporočam ga pa tudi vsem z normalno do suho kožo – ne vem pa, kako bi se obnesel na mastni koži.

4/5 zaradi slabe embalaže

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico