NATURALLY FRESH – Deodorant Crystal Roll-on

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Antiperspiranti in deodoranti NATURALLY FRESH – Deodorant Crystal Roll-on

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of darksome darksome 7 let, 6 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

vir

Sestavine:
    Aqua (Purified Water), Natural Mineral Salts (Potassium Alum), Xanthan Gum, Phytosphingosine, Chamomile Extract (Anthemis Nobilis Flower)
    vir-prepisano z moje embalaže

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Tale deo bi bil moj najljubši če kaj dišal(je brez vonja-sama pa voham nekaj zatohlega) in bil mogoče malo bolj obstojen. Ob nanosu se mi zdi kot, da nebi nanesla skoraj nič, tako da se čez dan ne počutim dobro. Poleg tega ne preprečuje znojenja-sicer je ta znoj nima vonja, prijetno pa vseeno ni. To so negativne stvari, pozitivno je to da je deo izjemno nežen do kože, saj ne vsebuje aluminijevega klorohidrata, ki pri meni povzroči da mi pazduhe boleče otečejo, poleg tega je ravno prav tekoč, nanos je enostaven in hiter. Tudi po britju kože ne iritira, vsebuje tudi izvleček kamilice, ki pripomore k pomiritvi kože. Po nanosu se žal kar dolgo suši. Na oblačilih se ne pozna. Embalaža je praktična, sicer pa vizuelno ni preveč lepa. O njem imam kar mešane občutke, pomoje si bom še nabavila kakšnega(ravno prenavljajo embalažo, na voljo so tudi nove odišavljene različice, ne vem pa če bodo na voljo tudi pri nas), saj odsotnost al. klorohidrata odtehta druge negativne stvari. Cena je malo višja nevem pa točno (okoli 5€ ali več?). Priporočam za najbolj občutljive.

Zaradi nežnosti si enostavno zasluži oceno 5/5.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico