Natura Siberica

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Natura Siberica

Ta tema vsebuje 11 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of manuela1986 manuela1986 2 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Tole kozmetiko sem odkrila pred kratkim in dva izdelka kupila v Tuš drogeriji (kamor sicer skoraj ne zaidem).
    Krema za obraz je tale:
    Natura Siberica Snow Cladonia Nigh Cream. Embalaža je super, na pumpico, 50 ml za 8,44 € (kot sem že napisala v temi o novih pridobitvah).
    Še sestavine (prepisane z embalaže): Aqua, Octyldodecanol, Dicaprylyl Ether, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Glucoside, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil *, Prunus Persica Leaf Extract, Tocopherol, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Hyaluronate, Perfum, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linoleate, Xantan Gum, Palmitoyl Tetrapeptide-3, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Citric Acid, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 Esters (PS), Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Water *, Spiraea Ulmaria Extract *, Calendula Officinalis Flower Extract *, Cetraria Nivalis Extract (WH), Pinus Pumila Needle Extract (WH), Sorbus Sibirica Extract (WH), Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Corn Strch, Cl 75810, Cl 75130,, Cl 75125.

* Issued from organic agriculture
    (PS) Siberian Pine Oil Derivate
    (WH) Wild harvested Siberian plants organic extracts

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Kristina, kako si kaj zadovoljna s kremo?

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Zadovoljna :yes: . Lepo navlaži in nahrani, občutek na koži je prijeten. Po nanosu se hitro vpije, poraba je kar majhna. Všeč mi je tudi embalaža – pumpica. Razmišljam še o nakupu živih vitaminov, za katere sicer piše, da so za lase in telo, ampak sem brala, da jih ženske uporabljajo tudi za obraz in so zelo zadovoljne.

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Sem podlegla hvalospevom te kozmetike in kupila tekoče vitamine, tekoče milo in dnevno kremo :blush1: :)

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

a katera ve, če so izdelki v Tušu trenutno znižani? na strani od drogerije nič ne piše.

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Pri nas niso bili..

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Lahko katera pokomentira sestavine živih vitaminov? Namreč večkrat sem prebrala, da jih uporabljajo tudi za obraz pa zdaj malo kolebam …

Natura Siberica vivid vitamins
    Aqua, Glycerin, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Pulmonaria Officinalis Extract, Achillea Asiatica Extract, Rhodiola Rosea Root Extract, Hesperis Sibirica Flower Extract, Pinus SibiricaSead Oil Polyglyceryl-6 Esters, Rosa Canina Fruit Oil, Vaccinium myrtillus Seed Oil, Rubus Chamaemorus Fruit Extract, Sophora Japonica Flower Extract, Helianathus Annus (Sunflower) Seed Oil, Anthemis Nobilis Flower Extract, Artemisia Vulgaris Extract, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Niacinamide, Xanthan Gum, Gellan Gum, Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glyocosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glyocosides, Polyglyceryl-5 Oleate, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate, Lactose, Cellulose, Iron Oxide, Hydroxypropyl Methylcellulose, Mica, Titanium Dioxide, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Benzyl Alcochol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Citronellol, Hexy Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene Carboxaldehyde, Lmonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha Isomethyl lonone.

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Pomoje se lahko tudi za obraz uporabijo, samo kakor vidim, je tudi vitamin A zraven, tako da samo zvečer.

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Morena, hvala :flower2:

jaz sem tole zadevo dobila v dar. Zdaj pa tule berem da je samo za zvecer. Zvecer uporabljan bha tekocino od PC. A lahko sploh tole kam ustulim pred ali po?

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Pomoje lahko po, kisline in vit. A se lahko kombinira. Fora je v tem, da ni ravno dobro vit. A uporabljat, če greš na sonce.

hvala, bom upoštevala to :)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico