Natura Siberica

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Natura Siberica

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of zarja zarja 3 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Sem naročila par izdelkov za nego telesa, da preizkusim, zdaj ko imajo ravno -50%.

Ocene so kar dobre, kolikor prebiram… Je že katera kaj preizkusila?

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Kupila sem kremo za roke, ki pa je še nisem odprla, ker moram še nekaj zaloge porabiti :blush1: . Hčerka pa ima šampon in kolikor vem, je zadovoljna.

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Sem danes prvič slišala za tole znamko, malo pogooglala … in ne bo ostalo samo pri googlanju. :) Grem enkrat v naslednjih dneh preveriti v Tuša, ravno rabim nov šampon …

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Sem zadnjič opazila v Tušu, imajo kar nekaj zanimivih izdelkov, niti ne drago. Ena krema za roke vem da je bila nekaj čez 3€, pa vitamini za telo so bili zanimivi (čeprav so mi v embalaži delovali bleščičasti :think: ).

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

@kristina wrote:

Kupila sem kremo za roke, ki pa je še nisem odprla, ker moram še nekaj zaloge porabiti :blush1: . Hčerka pa ima šampon in kolikor vem, je zadovoljna.

Se popravljam, pravi, da ni preveč zadovoljna, da se ji lasje hitreje zmastijo.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

@kuki* wrote:

a katera ve, če so izdelki v Tušu trenutno znižani? na strani od drogerije nič ne piše.

Ne, znižani niso… ampak so osnovne cene skoraj podobne cenam, ki so na njihovi spletni trgovini znižane za -50%. :confused:

Na primer… tole hranilno kremno milo… je na netu prej bila cena 6,90€, sedaj (no, ni ga več na zalogi) ko je znižan -50% stane 3,45€… v Tuš drogeriji tale 500ml plastenka stane 3,69€… kar se meni zdi okej cena in so zgleda na netu bolj napihnili prejšnjo osnovno ceno, da pač zgleda kooolk je znižan… :roll: :naughty:

VIR

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

^ A res?

No, drugače jaz imam gel za tuširanje, sol za kopel in maslo za telo. Bom danes preizkusila…

Profile photo of zarja
    zarja
    Član

Jaz sem zaenkrat poskusila šampon in balzam za volumen za suhe lase. In sem navdušena! Lasje so bili mehki že med umivanjem, posušeni pa sploh. :sendlove:
    Noben balzam mi do sedaj ni naredil tako mehkih las na konicah, ker imam res dolge (do sredine hrbta) in mi balzam nahrani po dolžini, samih konic pa res ne, ker so malenkost bolj suhe v primerjavi z dolžino.
    Ko porabim zalogo, sprobam še ostale stvari. :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico