NATURA HOUSE

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA NATURA HOUSE

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 3 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

A katera od vas pozna to znamko? Jaz sem jo po naključju spoznala danes,oz.bolj kot spoznala – opazila,da obstaja.. :D:

Je naravna negovalna kozmetika (za obraz in telo),iz Italije,a se jo dobi tud pri nas.Cene so sprejemljive in všečne :thumbsup: INCI se ful težko dobi,sem iskala za enih 7 krem,dobila samo za 3. :cool:

Čakam vaše odzive :flower2: Jaz pa v kratem prilepim inci,da se Nina (ostale poznavalke) mal razpiše(te). :hug:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ja, js se spomnim da sem že kar pred časom opazila tole kozmetiko.. Kupila sem kremo za roke, ki po sestavinah ne spada med naravno kozmetiko… :no: Tukaj je bilo govora o tej kremi in tudi Ninin komentar sestavin. Sama sem se od takrat izogibala tej znamki, ker me res razjezi, če oglašujejo naravno kozmetiko, pol pa v resnici not nabulajo vso sranje. Če je pri eni kremi tako, menim da je tudi pri drugih (kot so kreme za obraz in podobno). :roll:

Pa tud drugače mi krema ni bila všeč. :inspect:

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Aha..No sej mene ta oznaka naravna kozmetika lih ne gane,ne v +,ne v -.Se pa skušam mal pozanimat,da si lih ne dajem kakega **anja na kožo :)
    Ko piše,da je nekaj 95% naravno si itak mislim,da zarad vode :mistake: :cheer:

Evo,to so ene od krem,ki sem jih jaz gledla včeri (in najdla sestavine) :)

Inci: Aqua (Water), Glycerin, Prunus amygdalus dulcis (Sweet Almond) oil, Di-C12-13 Alkyl malate, Linum usitatissimum (Linseed) oil, Cetearyl olivate, Sorbitan olivate, Cetyl alcohol, Hydrogenated olive oil, Vegetable oil, Palm alcohol, Cetyl palmitate, Sorbitan palmitate, Olea europaea (Olive) fruit oil, Olea europaea (Olive) unsaponifiable, Phytosteryl canolate, Buxus chinensis (Jojoba) oil, Calendula officinalis (Marigold) extract, Perilla frutescens (Perilla) extract, Glycyrrhza glabra (Liquorice) extract, Lippia citriodora (Verbena) oil, Xanthan gum, Tocopherol, Ascorbyl palmitate, Inulin lauryl carbamate, Lecithin, Sodium benzoate, Citric acid, Dehydroacetic acid, Phenoxyethanol, Alcohol, Citral.

Inci: Aqua (Water), Glycerin, Di-C12-13 Alkyl malate, Sesamum indicum oil (Sesame oil), Glycine soja oil (Soybean oil), Cetearyl olivate, Sorbitan olivate, Cetyl alcohol, Hydrogenated olive oil, Vegetable oil, Palm alcohol, Cetyl palmitate, Sorbitan palmitate, Olea europaea (Olive) fruit oil, Olea europaea (Olive) unsaponifiable, Phytosteryl canolate, Rosa affinis rubiginosa (Rosa Mosqueta) seed oil, Triticum vulgare (Wheat) germ oil, Panthenol, Xanthan gum, Hydrolyzed silk, Tocopherol, Ascorbyl palmitate, Inulin lauryl carbamate, Lecithin, Citric acid, Sodium benzoate, Dehydroacetic acid, Phenoxyethanol, Parfum (Flavor), Benzyl salicylate, Hexyl cinnamal, Butylphenyl methylpropional, Linalool, Alpha isomethyl ionone, Citronellol, Limonene, Eugenol, Geraniol.

Inci: Aqua (Water), Glycerin, Glycine soja oil (Soybean oil), Mel (Honey), Di-C12-13 Alkyl malate, Cetearyl olivate, Sorbitan olivate, Cera alba (Beeswax), Cetyl alcohol, Hydrogenated olive oil, Vegetable oil, Palm alcohol, Cetyl palmitate, Sorbitan palmitate, Olea europaea (Olive) fruit oil, Olea europaea (Olive) unsaponifiable, Phytosteryl canolate, Royal jelly, Xanthan gum, Tocopherol, Ascorbyl palmitate, Inulin lauryl carbamate, Lecithin, Citric acid, Sodium benzoate, Dehydroacetic acid, Phenoxyethanol, Parfum (Flavor), Benzyl salicylate, Hexyl cinnamal, Butylphenyl methylpropional, Linalool, Alpha isomethyl ionone, Citronellol, Limonene, Eugenol, Geraniol.

Inci :Aqua (Water), Glycerin, Sesamum indicum oil (Sesame oil), Di-C12-13 Alkyl malate, Cetearyl olivate, Sorbitan olivate, Cetyl alcohol, Hydrogenated olive oil, Vegetable oil, Palm alcohol, Cetyl palmitate, Sorbitan palmitate, Olea europaea (Olive) fruit oil, Olea europaea (Olive) unsaponifiable, Phytosteryl canolate, Argania spinosa (Argane) oil, Persea gratissima (Avocado) oil, Macadamia ternifolia (Macadamia) seed oil, Sodium Hyaluronate, Ginkgo biloba (Ginkgo) extract, Retinyl palmitate, Ubiquinone, Olea europaea (Olive) leaf extract, Xanthan gum, Tocopherol, Ascorbyl palmitate, Inulin lauryl carbamate, Lecithin, Sodium benzoate, Citric acid, Dehydroacetic acid, Phenoxyethanol Parfum (Flavor), Benzyl salicylate, Hexyl cinnamal, Butylphenyl methylpropional, Linalool, Alpha isomethyl ionone, Citronellol, Limonene, Eugenol, Geraniol.

Tole spodaj pa si bom 100% nabavila:

Inci: Aloe Barbadensis Gel, Panthenol, Aqua, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Chondrus Crispus Extract, Linseed Acid, Polysorbate-20, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Imidazolidinyl Urea.

vir za prve 4:natura-mia.it,za zadnjo:naturmarket.it

Me pa mikajo tale,ma ne najdem sestavin:

naturavit.net

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico