Natuderm Botanics

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Natuderm Botanics

Ta tema vsebuje 28 odgovorov, ima 9 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 4 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Včeraj sem v dm-u nasproti policijske postaje v centru Lj zasledila negovalno kozmetiko Natuderm Botanics. Sicer imajo to firmo tudi v Iliriji, videla sem jo tudi v neki drogeriji v Šentvidu.

Kozmetika je nekako v istem rangu kot Alverde/Terra Naturi, če izvzamem ceno, ki je višja (mislm, da so kreme tam nekje okoli 8 evrov, če se ne motim :ermm: )
    Ima tudi certifikat BDIH.

Pozna katera oz. je katera že kaj imela iz te linije?

Pa še spletna stran: http://natuderm-botanics.com/index.html

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

sem videla v DMu :yes: ampak nisem nic preverjala sestavin, tako da ti ne znam nic pametnega povedat :ermm:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Sem videla v DM, malo na hitro pregledala. Meni ni nič posebnega, nekam drago.

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

seznam vseh izdelkov + cene
    http://www.bodyandmore.de/natuderm–botanics

našla sem setavine nočne kreme Sensitive Nachtcreme – Ginkgo + Mikrosilber
    Aqua, Glycerin, Helianthus Annuus seed (sunflower) oil*, Carprylic/Capric Triglyceride, Clyceryl stearate se, Cetearyl Alcohol, simmondsia chinensis seed (jojoba) oil*, Butyrospermum Parkii Butter (cheabutter)*, betaine, cetearyl glucoside, Tocopheryl Acetate, benzyl Alcohol, Tocopherol, sodium cetearyl sulfate, yanthan gum, bencoic acid, CI 77820 (Silver), sorbic acid, lactic acid, hamamelis virginiana (witch hazel) extract*, ginkgo biloba leaf extract**
    * –> Konserviert mit Benzylalkohol, Benzoesäure und Sorbinsäuren
    ** –> from natural essential oils

vir: http://www.pinkmelon.de/test/pflege-2/herren/gesicht-3/sensitive-nachtcreme-%E2%80%93-ginkgo-mikrosilber-von-natuderm-botanics.html

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

hm, komedogena. :ermm: Sem se sedaj spomnila da so vse njihove kreme podobne po sestavinah.

:help: mene pa zanima če je uredu če sem kupila tonik in mleko za obraz od naturaderm botanics?imam mlado kožo:14 let, povrhnjica je malo suha ,nimam mozoljev…
    imajo certifikat BDIH,piše še da je biološko pridelano, da ni sint. konzervansov, barvil ,dišav, parafina, petrokemičnih derivatov…

sestavine:
    mleko :aqua,helianthus annuss,seed oil(ginko,hamamelis),caprylic tryglyceride,glycerin,cetearyl alcohol, glycerin stearate,sodium cetearyl sulfate, benzyl alcohol,xanthan gum, tocopherol, benzoic acid,sorbic acid.
    tonik:aqua, alcohol denat, glycerin, polyglycerol5 oleate, sodium pca,parfum(fragrance),linalool,hamamelis extrat,limonene,geraniol,ginko biloba extrat,tocopherol.

mal sem dolga :blush1: ampak zanimam me še kaj pomenijo majhne bunkice na licih?mamina kozmetišarka je rekla da je lahko nepravilna uporaba kozmetike.ali je res?kaj pa še se mi lušči koža pri nose?
    HVALA HVALA :peace: :thanks: :flower4:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

O tej kozmetiki je že odprta tema TUKAJ. Da se teme ne podvajajo :) Tako da je najbolje, da se tvoja vprašanje skopira tja.

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

tonik ima na drugem mestu alkohol :tdown:

samo nič se ga ne čuti…pri balea young te kar zapeče če povohaš. :P

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Mleko je okej, tonik pa ima (kot so že omenile) alko..
    Bunkice po licu so res lahko od kakšnega kozmetičnega izdelka, ki ti ne ustreza.
    Poročaj, kako se bo obneslo :)

:flower2:

zdaj že en teden uporabljam mleko, tonik in kremo.SUPER je!!!
    bunkic nimam skoraj da nič več! :dance1: :yes:
    priporočam za suho do normalno kožo!

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

tonik z alkoholom za suho kožo?? no, ta je pa dobra :mistake:

čeprav meni se ne zdi da ga je kaj sploh notr… :blush1: :ermm:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

tudi če se tebi ne zdi, ga je notri kar precej, če je na drugem mestu na seznamu sestavin – to pomeni, da ga je notri manj kot vode in precej več kot katerihkoli ostalih sestavin

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico