NARS – highlighting blush powder

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz NARS – highlighting blush powder

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

ODTENEK: Albatross
    SESTAVINE: talc, polyethylene, silica, zinc stearate, tricaprylin, caprylic/capric triglyceride, cera alba, disodium EDTA, lanolin, laureth-4, PEG-150 distearate, tocopherol, acsorbyl palmitate, methylparaben, propylparaben, butylparaben; may contain – mica, titanium dioxide, iron oxides, red 6, red 7 lake, red 28 lake, red 33 lake, yellow 5 lake, blue 1 lake, bismuth oxychloride, ultramarines, manganese violet, carmine, orange 5.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Highlighter sem kupila po splosnem navdusenju in me na sreco ni razocaral.

Embalaza je lepa, crna, plasticna, enostavnih linij, odpiranje je neproblematicno, tudi transport lepo prezivi :lashing:

Gre za izredno fino mlet highlighter, s cudovitim shimmrom. Nanasam ga s copicem (odvisno kam ga zelim nanesti), za cudovit lesk ga potrebujem izredno majhno kolicino. Nanasam ga pod obrvi, na licka, ob nosu, nad ustnicam, skratka povsod, kjer pride highlighter v postev :silly:

Vsec mi je da ne vsebuje blescic in da po uporabi nisem kot novoletna jelka, res doda zgolj izredno svez, spocit in sijoc videz.
    Obstojen je cel dan, odstranjuje se brez tezav.

Vsekakor gre za enega najboljsih highlighterjev kar sem jih sprobala, predvsem zaradi obstojnosti, tako da ga priporocam!

Cena je okoli 20GBP+postnina, kar je sicer kar drago, vendar ga bom glede na minimalno porabo imela vsaj par let, ko mi ga zmanjka pa ga bom zagotovo ponovno kupila.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico