Naročanje iz ameriških trgovin, ki ne pošiljajo v Slovenijo

Ars Cosmetica Forum SPLOŠNE TEME O KOZMETIKI PONUDBA IN NAKUP KOZMETIČNIH IZDELKOV Naročanje iz ameriških trgovin, ki ne pošiljajo v Slovenijo

Ta tema vsebuje 35 odgovorov, ima 10 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Maja22 Maja22 5 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of estelle
    estelle
    Član

Ker obstaja ogromno super spletnih trgovin, ki pa žal ne pošiljajo v Slovenijo, sem se odločila
    da poiščem kako drugo možnost.

Našla sem podjetje http://www.shipito.com/shop-pricing (obstajajo tudi druga), ki posreduje tvoj nakup v Slovenijo.
    Kako poteka?
    Najprej se registriraš in plačaš 8,5$; to je strošek samega posredovanja.
    Nato naročiš svoj nakup, za naslov pa navedeš svoj ameriški naslov, ki ti ga da to podjetje.
    Ko tvoj paket prispe na ta naslov, te še isti dan obvestijo o paketu, ter poštnini. Način pošiljanja si izbereš sam, mislim pa da je najceneje za do 2kg 12 $ (-+)
    Izpolniš prerost carinski list prek spletne strani, ter plačaš poštnino prek Paypala.

Jaz sem naročala pri maccosmetics.com, naročila sem 20.2., paket je prispel na moj naslov v ZDA 26.2., danes pa sem ga dobila v Slovenijo.

Poštnina me je prišla prišla 15€, samo se res splača, če jih več naroča, sploh mac senčke in blushi so čisto lahki in ji lahko kakih 5 naroči, pa pride potem samo tam 3€ na osebo, kar je res ugodno.

Če vas še kaj zanima, pa vprašajte :flower2:

muffin, velja!

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

UUuuuuau! To je krasno, ker potem lahko npr koristist tiste popuste, ki jih imajo samo za USA! :cheer:

Profile photo of estelle
    estelle
    Član

Ja, vse lahko koristiš :thumbsup: Lahko se zmenimo za MAC-a, ali pa kaj drugega :) Ponavadi moraš plačati še davek (jaz sem plačala samo ene 5$), samo ob vseh ugodnostih je še vedno ful ugodno, pa dosti izbire :D:

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Krasno :drool:, joj mene mika kakšna MAC reč, ker nimam še nič od njih :lashing:

Profile photo of estelle
    estelle
    Član

Jaz imam samo ene par čopičev, pa Fluidline. Pa to kar sem danes dobila in moram reči, da je res vreden svojega denarja, hočem še :lol1:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Tako lahko npr brez problema narocim iz sasa.com woooo!!! :D

Uf…
    potem morem razmislit, kaj bi se mi bolj splacalo.. da placam 130$ postnine (za enih 6 parov cevljev) ali se grem preko tega…

Ker kot vidim packages over 30 pounds is $8.50 se tu blazno splaca…. ker 130$ postnine ni malo..

Jooooj hvala ti za to! To pomeni, da tudi kaksne USA LE bi se dalo dobiti… :scary:

Profile photo of estelle
    estelle
    Član

Ja, res je fajn :cheer: Če te pa kaj zanima, lahko pa Shipito kontaktiraš. Moraš pa upoštevat še možen davek, jaz ga pa nisem plačala (najbrž zato, ker je bil paket res lahek).

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Kaksen davek je to? Koliko %?
    Ker sem ravnokar ugotovila, da imajo za cevlje FREE SHIPPING po USA.. omfg.

darksome
    Član

Tigica-verjetno misli 20% davek, ki ti ga zaračunajo naši cariniki nad 22€

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Aja za nase itak, da vem da placam davek… mislim saj niso neumni, da ne bi sli odpirat teeeezke skatle :lol1:.

Profile photo of estelle
    estelle
    Član

Ja, ta davek. Načeloma lahko označiš paket kot gift, pa račun pošlješ na nek drug naslov če ga ne rabiš (jaz mam še en svoj ameriški naslov, ko sem pred časom živela v ZDA :cool: ), pa ti ga lahko posodim, hehe :lol1: :lol1:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Racuna naceloma ne rabim, ampak po mojem bi jih malo ‘zasrbelo’ ces 6 parov suhov pa zastonj?

Pa bi jim mogla posiljat pisno korispondenco lol.. namisljeno seveda :P
    Ne, sej sem racunala carina bi me stala enih 22€ kar niti ni tak strosek …

Joj cel shopping svet se mi je odprl… uf uf, mi je kar slabo naredilo od vznemirjenja!!
    :scary:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

To je pa super :cheer: Bi se tudi jaz kdaj vštulila za kak MAC blush ali senčko… :P

darksome
    Član

Punce, kaj se še ne da naročati k nam? Da vidim, kaj vse smo zamujale :lol1: (že sanjam o lakih itd. :inlove:)

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Joj nehaj, mene spet grabi nakupovalna mrzlica kot ob odkritju ebaya!

Npr. Sasa.com ima ful poceni postnino za USA, bettybeauty.com/ ne posilja v slo…

Pa NYX ne posilja (ko bodo imeli -50% bom sla v akcijo.. verjetno)…
    Ma malo morje je tega..

Sploh nocem pomislit kaj vse sicer ne posilja ali ima drago postnino.. aja lahko se link za cevlje ustulim.

amiclubwear.com/

Jooooooooooooooooooooooooooooooooooj!! :scary:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico