Naravni deodoranti-mnenja?

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Naravni deodoranti-mnenja?

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Višnja Višnja 1 leto, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Beautylea
    Beautylea
    Član

Pozdravljene forumašice,

pred kratkim sem preiskusila naravni deodorant LIVE NATIVE znamke.

Moram povedat, da sem se resnično manj potila in ni bilo nobene neprijetnosti. Vendar me pa zanima, ali ta ključna sestavina KALIJEV ALUM zares deluje ali pa je spet nekaj nezdravega.

Sestavine tega izdelka so:

Sestavine: rožna voda kamilice (Anthemis nobilis)*, hladno stisnjena aloe vera (Aloa Barbadensis Miller)*, kalijev alum*, koloidno srebro (Argentum metallicum) ™, ksantan gumi, natrijev levulinat, natrijev anisat, eterično olje čajevca (Melaleuca alternifolia) *, eterično olje rožmarina (Rosemary officinalis)*, eterično olje majarona (Origanum marjorana)*, eterično olje limonine trave (Cympopogon citratus)*, eterično olje sladke pomaranče (Citrus sinensis)*, voda, glicerin (zelenjavni), askorbinska kislina, citral**, geraniol**, limonene**, linalool**. (*organsko pridelane ali divje rastoče sestavine, ** naravno prisotne v eteričnih oljih)

Prosim za mnenja in seveda priporočila ali poznate kakšen podoben izdelek in če lahko napišete še svoja mnenja pluse in minuse pri uporabi le teh naravnih in t.i. naravnih deodorantov.

Hvala za vsa mnenja v naprej! :parfume:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

To je spet en od teh aluminijev, mislim da je bilo že omenjeno, da ni neke blazne razlike med njimi (ali se pa motim).

Profile photo of Beautylea
    Beautylea
    Član

Ker je predrag izdelek, bi rada neko nadomestilo ki ima učinke podobne temu, saj mi ustreza.

Če pa je aluminij škodljiv ali kakorkoli že, pa kaj priporočate?

Profile photo of Višnja
    Višnja
    Član

LIVE NATIVE sem poizkusila tudi sama in je ok.
    Enkrat sem bila v usa in sem kupila tole: , vrhunska zadeva sam se ga EU ne dobi

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico