Nanos blush-a in bronzerja

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Nanos blush-a in bronzerja

Ta tema vsebuje 59 odgovorov, ima 11 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Maestra Maestra 5 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Dva filmčka – kako nanesti blush..in kako za tem nanesti še bronzer.

Blush
    [youtube:2revhmef]http://www.youtube.com/watch?v=yruWENWliMw[/youtube:2revhmef]

Bronzer
    [youtube:2revhmef]http://www.youtube.com/watch?v=65ExaQr_hUw[/youtube:2revhmef]

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Zdaj sem nekajkrat preizkusila testerček SukiColor rdeila – Pure cream stain v odtenku Opal in mi je super. ugotavljam, da mi je uporaba kremastega rdečila za lica še bolj všeč. Pa me zanima, če poznate kako dobro kremasto rdečilo oz. rdečilo v peni? Tale Suki mi je predrag, glede na to, da rdečila res ne uporabljam redno

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

kremna senčila so zelo dobra Shiseido, vendar tudi dokaj draga, pa Guerlain jih ima tudi (prav tako dražja, vendar res dolgo trajajo).

Me pa zanime če ve uporabljate blush&bronzer istočasno ali izmenično? Jaz si res ne predstavljam kam bi vse to dala naenkrat oz.se mi zdi da je hitro preveč ali pa vsaj na meni tako izpade. Blush ali bronzer plus highlighter še gre, da bi kombinirala blush in bronzer pa :no:

Prav tako me zanima še vaše mnenje:
    Imam svetlo polt, z dokaj nevtralnim podtonom oz. rumenim (čim je puder malo na roza mi niti podrazno ne odgovarja, medtem ko je na rumeno lahko kar precej pa bo se vseeno ok), modre oči in svetle lase, pa me zanima kakšne blushe naj izbiram, ali na roza ali na oranžno, rdeče, vijolično,…. in od česa je to odvisno?
    Saj vem da je začetniško vprašanje, ampak sploh ne morm ugotovit kakšni mi bi v osnovi pasali

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz imam podobno barv polti kot ti – lase in oči pa rjave. Uporabljam vse barve blushev, pazim le, da ima topel podton in so dokaj svetle barve.

Blush naj bi se ujemal s celotnim MU. Malo hecno izpade, če kombiniraš; vijola senčilo, vijola šminka in oranžen blush.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

to glede ujemanja barv vem, samo itak vecinoma uporabljam sencke v najrazlicnejsih rjavih in bez odtenkih, ustnice imam bolj ali manj tudi nevtralne barve (mogoce malo na roza ali rjavo ampak dokaj neopazno), nasplosno mi močan make up ne paše oz.hitro izpade preopazen, za zvečer še gre, ampak za čez dan pa :no: in imam blazne težave pri izbiri blusha :lol1:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Potem ti najverjetneje še najbolj pašejo umazano roza blush-i? Meni je OK od Deborah Rosa Pesca in en umazano roza od Bourjois, ki ga pa nimam več.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

To pa tudi jaz ne vem, kam bi istočasno dala bronzer in rdečilo…
    Jaz imam bonzer rada poleti, pozimi pa blush

Tale novi testerček EDM Snuggle rdečilo mi je pa zelo všeč, ker se čisto malo šajna, pa precej svetel je

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Tudi jaz imam takšno polt kot Amisa :) , in tudi jaz imam modre oči, lase pa bolj pepelnato rjave, sicer pa se barvam na temno rjavo-črno..sama blusha še nisem imela.. Nekaj me zanima..če bi nanesla blush s hladnim tonom..bi nanj vplival rumen podton v koži, da bi izpadel bolj ali ne toplo? Nasploh imam raje hladne tone, razen pri senčilih-rjave ipd., vendar nevem če je z blushem tudi tako..da nebi izpadlo preveč umetno..

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

ja,verjetno je to res najboljsa izbira, ceprav se mi zdi da mi se najbolj pristaja kaksen bronzer,nezno rjave barve, sploh poleti (ko imam malo temnejso polt) se mi zdi, da mi obraz kar zažari ob takih barvah in da je to res to.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz bronzer uporabljam za conturing (narišem si ličnice :lol1: ), blush za poživitev, HL pa za dokončanje conturing-a.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Pa ne pride potem preveč vsega? v kakšnem zaporedju pa nanašaš in katere izdelke/odtenke kombiniraš?

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

To sem enkrat nekje našla:

a) Create a natural glow by applying on the area where cheek gets red after a bath.

b) Create a cute look by applying on the peak of the cheek when smiling.

c) Create a slimmer look by applying vertically along cheekbones where cheek gets hollow when blowing a whistle.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Ni preveč, ker je vse zblendano. Najprej nanesem bronzer pod lično kost, blush na “jabolko” in zaključim proti vrhu lične kosti. Zblendam prehod med bronzerjem in blush-em, potem pa tik nad blush-em dodam še HL (če sem ravno pri volji).

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Cela znanost torej :wink1: katere pa uporabljas?

Profile photo of glossy
    glossy
    Udeleženec

kaj potem se bronzer uporablja le poleti? mi nekako ni logično, poleti smo itak vsaj malo zagoreli..kaj pa pozimi?

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico