Najraje poslušam…

Ars Cosmetica Forum OSTALO GLASBA, KULTURA IN MEDIJI Najraje poslušam…

Ta tema vsebuje 22 odgovorov, ima 14 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of melanie melanie 6 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Punce, katera zvrst glasbe vam je najbolj všeč?
    Osebno sem že kakšnih 5, 6 let pristašica rock glasbe, npr.: Poison, Ugly Kid Joe, ACDC, W.A.S.P., Gunse, London Quireboys, Cinderella, Wellblott, itd.. zelo pri srcu so mi rock balade :inlove: najraje imam starejše komade-ala stari rock, novejših pa niti ne poslušam toliko..

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Waaa Poison, Cinderella…. si me spomnila na čase, ko sem bla še mlada :naughty: Ko slišim kak komad od Poison po radiu, padem kar v sentiment (tako rečemo na našem koncu in res ni boljšega izraza :lol1: ) Every Rose Has Its Thorn :lashing:

Drugače pa:Lenny Kravitz (komi čakam ponedeljek :inlove3: ), Rolling Stones, Tina Turner, AC/DC, U2, Sheryl Crowe, Jinx, Lara Baruca, Dan D…

darksome
    Član

Every Rose Has Its Thorn :inlove: -ena najljubših balad :yes: tole je pa res zanimivo, sem mislila da bolj malo ljudi pozna te komade, me pa seveda veseli, da le ni tako :lashing:

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

U2je rada poslušam, pa Queene, ti dvoji so mi top.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Jaz pa trenutno najraje poslušam Boheme in Maroon 5. To sta trenutno moji najljubši skupini, drugače se pa najde še tudi kaj drugega kar mi zapaše.

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Darksome, samo zate…

[youtube:2dpmyboc]http://www.youtube.com/watch?v=c56vEgA4fjU[/youtube:2dpmyboc]

Uživej! :wink1:

darksome
    Član

Hvala :lashing: :lol1:

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Trenutno me navdušuje Lady Gaga :heart:
    drugače imam pa najraje pop/rock pa še kaj bi se našlo – pač, čisto odvisno od počutja :)

Profile photo of darkrose
    darkrose
    Član

Poslušam audioslave, stone temple pilots, velvet revolver, mogoče še soundgarden :) Od slovenskih bendov so mi pa edini všeč dan d, so bili včeraj predskupina od the killers. Bili so bolši kot killersi :) Killersi so pa res kr neki :unsure: :tdown:

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Moji naj bendi: Bohem, Dan d, BFM, Siddharta,30 seconds to Mars, Linkin park,..

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Naima, imava zelo podoben okus :yes: :thumbsup:

darksome
    Član

Oooh Bohem-On je jaz, super komad :devil: :dance1:

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Meni je pa “Romanca” najlepsa slovenska pesem ever..Kaj pravis,Tassa..Teb je vsec? :wink1:

darksome
    Član

Ta je tudi dober :yes: predvsem ritmično

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Men so vse pesmi od Bohemov super. :cheer: On je jaz je itak zakon, Romanca pa tud. :lol1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico