Najljubši izdelki

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Najljubši izdelki

Ta tema vsebuje 62 odgovorov, ima 30 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of timnala timnala 5 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Izdelki, ki se mi super obnesejo :mirror: :

Svinčnik za oči Chanel le crayon yeux (barva berry)– super barva, mazljivost..poleti je možna malo slabša obstojnost, kar pa se da s primerjem učinkovito rešit

Šminka Chanel Aqualumiere

Puder Chanel Teint Innocence– kadar ne rabim kakšne večje prekrivnosti, primeren bolj za mešano kožo (pozimi mi ne odgovarja)

Puder Chanel Pro Lumiere– s tem pudrom lahko dožeš res popoln efekt..zahteva pa malo več spretnosti pri nanašanju, meni na določene podlage krem ne paše, ni primeren za poletje in vročino (nevarnost, da se začne topiti po obrazu)

Iščem pa še kakšno res naj maskaro, blush..
    pa btw- nisem chanel obsedenka :P

Profile photo of hudicka
    hudicka
    Član

Chanel inimitable maskara
    ArtDeco perfect teint concealer
    Lipfusion lipgloss clear
    Klešče za trepalnice

HG highlighter se še išče – trenutno imam Revlon skinlights illuminator in MAC strobe cream. Predlogi dobrodošli.

HG powder se sploh še išče – trenutno kolebam med nakupom Guerlainovih meteoritkov, Givenchyjevega prisme again! visage in Shiseidovega luminizing color powder. Predlogi za en lep powder, ki malo osvetli (ne doda tone bleščic) in ne doda barve dobrodošli.

make up na splošno malo uporabljam, največkrat malo korektorja in uporaba klešč za trepalnice, včasih zraven še maskaro in gloss, ostalo (highlighter, powder, kakšen smoky svinčnik) pa izjemoma.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

To Chanel inimitable maskaro sem že večkrat držala v roki..pa nekak še nisva skupaj prišli do blagajne :))
    Shiseidov luminizing color powder- ta tudi mene malo mika, mogoče se naslednji teden spravim malo sprobat (če se ne bom preveč čudno počutla med obleganjem prodajalk :P )

Profile photo of hudicka
    hudicka
    Član

Jaz sem v limoniju enkrat čisto slučajno dobila tester te maskare taka mini varjanta od njihovega predstavnika, ki je bil super prijazen in mi jo dal kljub temu da nisem nič kupila. Potem me je pa kar navdušila in sem si jo še “ful size” kupila, sicer imam že po naravi kar veliko trepalnic, dolgih, ampak čisto ravnih in blond pri konicah, in na meni deluje :) . Katero maskaro pa sedaj uporabljaš?

Shiseidov powder si jaz že zelo dolgo ogledujem pa mi nekako niso všeč odtenki, najsvetlejši je skoraj bel, naslednji je pa pretemen, ufff…and the search goes on. Obleganja naših večinoma “super” prodajalk pa raje ne omenjaj :?, hihi.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

trenutno imam Loreal Cil Architecte, sem jo šele parkrat nanesla, tako da je za konkretno oceno še malo prezgodaj..

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Zelo lepa dnevna maskara je od Cover Girl LashBlast – naj vas ne zavede cena. :wink3: Vendar sem jaz seveda spet preobčutljiva za uporabo. :( Prijateljicam pa zelo ustreza.
    Jaz sem si pa vzela nov Revlonov Lipglaze, ki je zelo pohvaljen. Komaj čakam, da dobim pošiljko. :D:
    Jaz si bom pa konec meseca naročila MYB Lash Stylist – me mika sprobat maskaro z glavničkom. Če se ne motim – jo radi primerjajo z eno Chanelovo.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

tole so pa moji naj izdelki, kar se make-upa tiče :cheer:

MF Miracle touch liquid foundation

ker res lepo prekriva in je obstojen ves dan, pa še odtenek mi paše. edni problem je, da se ga zeloo hitro porabi, ker ga je količinsko precej malo. pa vseeno je super

L’Oreal Telescopic maskara

Po mnogih poskusih, da bi našlka še kaj boljšega od te maskare, ugotavljam, da je to mišn imposibl :) Vedno znova se vračam k Telescopicu, ki je edina maskara, ki mi res maksimalno poudari trepalnice – ji loi, račeše, zelo podaljša in upogne. super je.

Sweetscents senčila

ker so pač najboljša – obstojnost je perfektna, nanašanja sem se navadila, barve so intenzivne, da ne omenjam razpona barvnih odtenkov, ki so na voljo

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Tega pudra in maskare pa še nisem imela..predvsem puder me zanima- za določene dni bi bilo boljše imeti kaj dobro prekrivnega :angel2:
    Sweetscents pa počasi spoznavam..zaenkrat še bolj na fotkah :lashes2:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

meni je super. ravno prav je prekriven, da skrije vse nepravilnosti in izenači ten, ni pa tako gost, da bi dajal maskast izgled. fajn je res

Profile photo of tanya
    tanya
    Član

Pudra ne uporabljam, tako da nimam najljubšega :naughty:
    Mascara L’oreal Telescopic

Senčila Sweetscents

Lip gloss Essence

No, na kratko je to to :yes:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

o tanya, velkam :cheer:

Profile photo of tanya
    tanya
    Član

hvala :blush1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@tanya wrote:

Pudra ne uporabljam, tako da nimam najljubšega :naughty: ..

..uh, srečnica :lashing: ..čeprav v nečistem mestnem zraku ti puder lahko še koristi pri zaščiti :naughty:

..Pa seveda: Tanya :welcome:

Profile photo of tanya
    tanya
    Član

Nina, saj vem da bi morala uporabljat puder, ker zaščiti kožo… Sam se mi ga ne da :naughty:

Hvala za dobrodošljico :dance4:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Da naredim povzetek vseh postov tu, no, skoraj :)) :

– zelo ljub mi je Chanelov svinčnik za oči v odtenku Berry (in potem za njim Goshevi linerji),
    – zelo ljuba mi je maskara CoverGirl – LashBlast, ne glede ne ceno ena najboljših maskar ever (za njo pa MUF All-In-One ter Chanel Extracils),
    – senčila Sweetscents,
    – puder Sweetscents (ki mi ga počasi zmanjkuje),
    – bronzer True Bronze Clinique Sun Kissed,
    – highlihter Nars Albatross,
    – podlaga za veke UDPP,
    – podlaga za obraz Monistat,
    – šminka Artdeco Shiny Lip Care Gloss (deluje kot balzam) v odtnkih 42 in 24.

To je vse, kar se zaenkrat spomnim.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico