Najljubše mineralne senčke

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA NARAVNA IN MINERALNA LIČILA Najljubše mineralne senčke

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Mojcaaa Mojcaaa 6 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Odpiram temo ker me zanima, katere senčke so vaše najljubše :) meni jih je toliko všeč, da objavljam kar svojih top 10:

Prva vrsta (L-D):
    6.TSS Rock And Roll – super za smokey look, pa še super je z njo delati, ker ni čisto črna v osnovi (sijaj je pa plummy do rdeč), pa še ime ima carsko :lol1:
    1.Fyrinnae Mephisto (Halloween 09) – ta je itak krasna v osnovi ink modra, sijaj pa rdeče vijola :drool:

10.TSS Stand and Deliever(grab bag)- taupe roza – trenutno mi jo ful paše nositi-spada pa med bolj nevtralne
    5.Fyrinnae Sea Turtle – omg, tako nenavadna ampak hkrati zelo umirjena senčka, ta mi je že od nekdaj zelo všeč-nevem zakaj se prvi lonček takrat prodala.. v osnovi je taka svetlejša vojaško zelena in ima svetlejš vijola sijaj, mislim da mi ta kombinacija ful poudari barvo uči :)
    2.Meow Cosmetics Skeptic (Friday the 13th) – obožujem to barvo in res komaj čakam, da bo spet na voljo-ta kolekcija je namreč na voljo vsak petek 13. in oktobra. V osnovi je ta senčka energične srednje modrovijola barve, sijaj pa je zlat-oranžast-rozast :inlove: – tudi makeup na avatarju je narejen z njo

Druga vrsta (L-D):
    3.TSS Love That Lynne (April LE)– moja naj naj TSS senčka, res je posrečena. Sploh nevem kaj vidim na njej-drugače nisem ravno freak na nevtralne tone
    7.Fyrinnae Velvet Vampire (Arcane Magic) – ta senčka je noro kompleksna, res nekaj kar še nisem imela, včasih potegne celo roza ampak jo zlate bleščice toliko zadušijo, da na moji rumenkasti polti vseeno krasno izpade :)
    4.TSS The Golden Rule (Cinderella LE)– uff ta senčka je krasna-v osnovi je vanilijeva? Sijaj pa je krasen, saj gre od svetle zlate, do nežne oranžkaste, včasih celo roza-žal to na tej sliki ni vidno, je pa nekje na forumu poswatchana
    9.TSS Roaring Metaphor (Leo)-zelo zanimiva nedoločljiva barva, je takšna zelenkasto zlata-všeč mi je ker ni izrazito rumena, v njej pa je kljub temu dovolj rumene, da mojo barvo oči naredi zelo izrazito hladno modre-prav izbije zelen ton iz njih
    8.Fyrinnae Stormbringer (Arcane Magic) – tole senčko zelo rada kombiniram poleg Sea Turtle, saj imata nekaj skupnega. Storm. je malo svetlejša in gre bolj proti modri, finiš pa je drugačen kot pri Sea T., skoraj kovinski.. tudi ime mi je noro všeč

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

darksome super temo si odprla :D: Tud jaz bom v prihodnjih dneh naredila svoj TOP 10 izbor :yes:

Profile photo of epica
    epica
    Udeleženec

Super tema :)

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Huh…težka odločitev :lol1:
    če bi zdele ven privlekla vse moje senčke, seznamu najlepših ne bi bilo konca…

bom pa napisala tiste moje top, ki jih tudi največ uporabljam:
    The She Space Fashioned in Finland (svetla pomladno zelena, blazno rada jo kombiniram z rjavimi, temno zelenimi in modrimi)
    The She Space Slumber Party (srednja, topla rjava – ta gre povsod!)
    BellaPierre Dilligence (temna, čokoladno rjava s šimrom. ta je res precej temna, pa jo imam vseeno vsaj 2x na teden na očeh :lol1: )
    BellaPierre Refined (zelo temna smoky modra, skoraj črna – predvsem jo imam za potemnjevanje – npr. za crease, gre pa super na vse barve, celo na rjavo super zgleda)
    BellaPierre Lilies (v lončku izgleda bela, na koži je pa zlata – gre predvsem k rjavim, pa tudi k zelenim in kakim koralnim senčkam, ponavadi jo imam za notranje kotičke)
    BellaPierre Antiqua (zadnje čase v bistvu edina vijola, ki sploh ‘paše’ – sivo, rjavo toplo vijolična, ne znam sploh opisat)
    Fyrinnae Rebellion (prava petrolej modra al zelena, noro lepa barva, predvsem za kak ubitačen MU)

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Super tema!! Komaj cakam, da grem skozi svoj nabor senck in naredim listo T10!
    Samo darksome, tvoje 1. fyrinnae sencka je pa.. OMG! (mephisto)

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Še mojih pet najljubših :inlove:

– Fyrinnae Hypercool
    – Fyrinnae Fire Opal
    – Fyrinnae Kung Pao
    – Costalscances callista
    – TSS decadent daydream

In tudi vse ostale, ki jih imam doma, imam zelooooo rada :inlove3:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico