Nagrajeno sodelovanje v CosmetoTestu

Ars Cosmetica Forum PRAVILA, OBJAVE, OGLASI FORUM IN PORTAL Nagrajeno sodelovanje v CosmetoTestu

Ta tema vsebuje 71 odgovorov, ima 10 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of elchy elchy 6 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Od danes velja nov projekt :manicure: : KLIK

Da bom vse potekalo gladko, bo skrbela Nati…če bodo kakšna vprašanja, pa jih lahko zastavite v tej temi. :)

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Nina, se že veselim sodelovanja v tem projektu. :D:

Pa nagrade so tud the best. :dance1:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Se ze veselim! :)

EDIT: Kaj to z vec slikami, cilja na to da se poslje vec slik naenkrat ali pa npr kot dodatno k svoji oceni?

Npr ce ustvarim temo LUSH – XY in dodam tri slike – se steje ali bi lahko dodala naslednjo sele k opisu?

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Točko za sliko dobiš tudi, če izdelka ne oceniš. :) Če ga oceniš se pa seveda seštejejo točje od ocene in slike. Če sliki izdelka priložiš še sliko sestavin od tega izdelka, dobiš dodatne 0,5 točke.
    Torej če npr. imaš fotografije od 3 izdelkov in odpreš temo za ta izdelek in nalepiš to fotko, ocene pa ne napišeš – dobiš 3 točke.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Torej je ena fotografija na temo (sem pravilno razumela)?
    Ni da ki lahko spammam temo z xy stevilom fotografij istega izdelka? ;)

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

uf, super nagrade :thumbsup: se kar splača sodelovat :silly:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

tigica, za en izdelek ena slika (+ slika sestavin). v Cosmetotestu ima vsak izdelek 1 predstavitveno sliko, ki ji jaz potem dodam watermark, logo in sestavine. Po želji lahko dodaš več slik, jaz bom izbrala le eno in točka bo za samo eno sliko (v primeru da se ne moreš odločit, katera je boljša)

Slike naj imajo velikost 480×360 oz 360×480 in seveda prostor za sestavine (levo, desno, spodaj ali zgoraj) PRIMER. Če vam obrezovanje in manjšanje slik ne gre od rok lahko fotko v velikem formatu uploadate na splet in dodate samo povezavo do slike :thumbsup:

če bo kako vprašanje, kar na dan z njim :thumbsup:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Kaj druge izdelke lahko dodamo? Npr. cistila za copice? In kam :)

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

si že našla :thumbsup:

dekorativa – ostali pripomočki

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Kam potem spadajo primerji?
    Ker sem UDPP dala pod dekorativa – make up oci ceprav sem kasneje videla da so tudi pod OSTALI pripomocki.

Bi bilo super ce bi bili vsi primerji na enem mestu.

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

veljajo tudi ocene že obstoječih izdelkov v CT?

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

seveda :thumbsup:

vsaka nova ocena se šteje (seveda, če izdelka prej še nici ocenila :thumbsup: )

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Nina je nekaj pozabila dodat, ali je pa nejasno napisano, tako da dodajam še eno pojasnilce :thumbsup:

Če odprete novo temo z novim izdelkom in uporabite sliko z interneta, vam ta ne prinese nič točk, sestavine vam prinesejo 0,5 točk, šele v naslednji objavi, ko izdelek ocenite, lahko dobite 5 točk za oceno :thumbsup: Svojo sliko seveda lahko objavite naknadno in pridobite tisto točko

Slika je vredna 1 točko, le če je vaša lastna :thumbsup:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Prosila bi za upoštevanje navodil glede fotk :yes:

Velikost mora biti 480×360 oz 360×480 ali večja :thumbsup:
    slike morajo bit ‘čiste’, prosim, ne dodajajte same gor sestavin z photo-x programi.

Ne gre za to, da bi bila tečen nadzornik, ampak zato, da naredimo uniformne slike :thumbsup:
    jaz vsako vašo sliko obdelam v photoscape programu in mi to vzame precej časa – dodati moram watermark in logo ars-cosmetica foruma in uredit sestavine, da pašejo gor.
    če fotografija ni prave velikosti, watermark ne stoji gor in mi obdelovanje vzame ogromno časa (če sploh uspe), če pa so kaki napisi že dodani, pa slike niti ne morem obdelat

cilj teh fotk je, da CT naredimo enoten s slikami – da so vse označene na isti način. Zakaj? da se vidi, da so last ars-cosmetice in njenih članov :thumbsup:

če imate kakršnakoli vprašanja, če kateri kaj ne gre od rok, komot vprašate, z veseljem vam bom pomagala :thumbsup:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Hvala Nati za dopolnila! :flower3:
    upam, da vam gre :luck: in da bomo tipi topi uredili naš CT :dance1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico