Nadlaki

Ta tema vsebuje 336 odgovorov, ima 59 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of purple_rain purple_rain 2 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Vse, ki imate Seche Vite nadlak za nohte, ali ga lahko malo pokomentirate?

Jaz ga namreč imam, ampak sem da danes šele prvič uporabila. Po dveh urah se mi je namreč že malo odkrušil lak, pav tako so že bile vidne gole konice. Tako da sem bila zelo razočarana.
    Spodaj sem dala kot podlak Nail tek II, eno plast China glaze laka in Seche Vite.

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Jaz uporabljam OPI Rapid dry Top Coat in je super. Enostavno se nanese, je malce gostejši in zelo hitro posuši. Daje fantastičen lesk. Noben lak se mi ne okruši in od nedelje do nedelje imam lak dobesedno kot prvi, drugi dan. Pa rok nič ne šparam, pomivam posodo, čistim, delam vse živo in to brez rokavic. Včasih mi gre to na živce, ker bi lak tudi med tednom menjala, ampak je tako lepo videti, da mi je škoda odstranjevati.

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

U, srečka! :thumbsup:

Jaz uporabljam še vedno Seche Vite in razen pri zgoraj opisanem laku China Glaze Adore, se mi dobro obnese. Poskusila sem ga v kombinaciji z Zoya lakom, Essence, Manhattan, e.l.f. in mi podaljša obstojnost do 3 dni, kar mi pri drugih nadlakih ni uspelo. Verjetno je tudi pripomogel k temu slab podlak (Avon in Essence).

Čaka me pa še preiskus z S-he, Opi, Revlon, Essie (močnejša barva ne ala Tenis corset), Ar deco in ostalih …

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Ops, tole sem spregledala.

Zame trenutno najboljši nadlaki so G2G, Poshe in Seche Vite. Med njimi niti nisem opazila neke razlike. Vsi so ekspresno hitro sušeči. Morda je še nejhitrejši G2G, a mu ostala dva zelo dobro sledita.

Obstojnost lakov je pri meni tako odvisna od odtenka do odtenka, da res ne znam nič kaj povedati o tem. Meni je funkcija hitro sušeč skoraj najpomembnejša. Vsekakor pa je manikura obstojnejša z nadlakom (kot brez le-tega).

Preizkusila sem tudi CND Air Dry, ki je prav tako zadovoljivo hitro sušeč. A ta ni tako gelast kot zgornji trije in površine nohta ne izravna tako zelo. Ta je sicer tudi dober, a so mi zgornji trije ljubši.

Preizkusila sem tudi OPI RapiDry, ki je polž proti zgoraj omenjenim. Tudi manikuri ni nekaj revolucionarno podaljšal obstojnosti. Prav tako ni gelast.

Tudi Barielle Ultra Speed Dry je polž in ni gelast. O obstojnosti ne morem reči ničesar.

En Essence kao hitro sušeč (ne spomnim se imena) me je prav tako razočaral.

Trenutno se držim Poshe hitrosušečega nadlaka, ker je Big 3 Free.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

je katera ze sprobala morda sprej od dikle za hitro susenje laka? Me matra, ker mi gre na zivce da se mi laki tako dolgo susijo, samo stane okrog 8€ pa ne bi ravno stran vrgla denarja

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz bi si na tvojem mestu raje kupila enega izmed treh nadlakov, ki jih je Maestra predlagala. Vsi se zelo hitro posušijo, tako da ne potrebuješ nobenega spreja/kapljic za hitrejše sušenje.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

sem ze imela g2g in je fajn, samo bi se sprej :blush1:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Am – OK, čeprav boš zelo verjetno dobila slabše rezultate. :confused:

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Jaz sem imela tak sprej od Avona (je bil drugače kar pohvaljen), toda meni je vsak lak prišel potem brez leska. Pa tudi niti slučajno ni hitro posušil laka.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

@amisa wrote:

sem ze imela g2g in je fajn, samo bi se sprej :blush1:

na enem drugem forumu sem brala, da je ta sprej čisto brezvezen

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Ma, ne vem, meni je G2G izjemno všeč, ker je res hiter. Enkrat sem se zvečer nalakirala: podlak, dve plasti laka in G2G ter direkt v posteljo – lak je bil zjutraj BP, brez kakršnega koli odtisa.

Dvomim, da bi kateri koli sprej bil tako učinkovit.

Ostalih nadlakov, ki jih je Maestra predlagala, pa ne poznam, ampak kolikor poznam Maestrine teste, morajo biti vsi trije precej enakovredni.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

@Saša wrote:

Ma, ne vem, meni je G2G izjemno všeč, ker je res hiter. Enkrat sem se zvečer nalakirala: podlak, dve plasti laka in G2G ter direkt v posteljo – lak je bil zjutraj BP, brez kakršnega koli odtisa.

jaz to prakticiram skoraj vedno…redko si lakiram nohte čez dan, vedno zvečer pred spanjem. Je pa bila to strašanska polomija, ko mi je G2g nadlaka zmanjkalo. Zjutraj je bil lak samo za odstranitev

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

ste me prepricale :thumbsup:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

a tebe g2g ni prepričal?

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

sem ga imela kaksno leto nazaj in predvsem me je zmotilo to, da se mi je zelo hitro posusil (priblizno pol steklenicke sem potem s tezavo nanasala), ga bom se enkrat sprobala, da mu ne naredim krivice :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico