Na testu: naravna rdečila Green People

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA NARAVNA IN MINERALNA LIČILA Na testu: naravna rdečila Green People

Ta tema vsebuje 12 odgovorov, ima 8 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 6 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Testirali smo šminke Green People – več na portalu: KLIK

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Oooo embalaza mi je vsec. Ampak na zalost imajo premalo odtenkov, da bi bile sminke zanimive :(.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Mmmm cimet :sendlove:
    sicer pa na Lyrinih ustnicah itak vsaka šminka izgleda noro dobro :hospital:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

oh hvala Nati :flower2: Ja na ustnicah kar vse lepe zgledajo, k celem obrazu pa mi je najbolj pasala Cherry :yes:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

meni je tudi češnja najbolj všeč :lashing: – jo bom po moje velikokrat nosila (I looove red lipsticks :heart: )
    Nisem pričakovala, da mi bo pasal odtenek cimet (običajno mi taki odtenki ne pašejo oz. redko..na mojih ustnica bolj na rjavkasto potegne, tudi temnejše pride). Svetlo roza mi pa ne paše najbolj..

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

@nati wrote:

sicer pa na Lyrinih ustnicah itak vsaka šminka izgleda noro dobro :hospital:

To je bila tudi moja misel :naughty:

Drugače pa je tudi meni najbolj všeč Cherry :lashing:

Profile photo of lana
    lana
    Udeleženec

Češnja in cimet sta mi všeč, samo škoda da je premalo odtenkov. :lashing:

Profile photo of nala
    nala
    Član

Se strijam, super bi bilo, če bi dodali kakšen odtenek ali dva. :dance1:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Kopiram iz članka:

“Obstojnost je solidna, nekaj pomanjkljivosti je bilo opaziti po nanosu odtenka češnja.”

Kakšne pomanjkljivosti pa je bilo opaziti?

Meni pa vsaj po fotkah sodeč izgledajo preveč frosty ali kako se reče takim šminkam. Pač, trenutno imam veliko raje krem rdečila za ustnice. Ne vem, nobena me ni prepričala. Še najbolj morda češnja.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

niso frosty…pigment in bleščice – svetleče zgleda zaradi bleščečih delcev.

Še fotka od Lyre v priponki (čeprav tudi tukaj zgledajo manj bleščičaste in bolj frosty kot v resnici)

“Obstojnost je solidna, nekaj pomanjkljivosti je bilo opaziti po nanosu odtenka češnja.”

pomankljivosti glede obstojnosti..ostala dva odtenka sta malo bolj obstojna (predvsem glede bleščic, kar se barve tiče se mi zdijo vsi trije dokaj podobni).

zgledajo kot da bi v bazo vmešal mineralne svetleče senčke/rdečila..če mogoče to bolje opiše;) občutek je kremast in vlažilen, videz pa kar zelo bleščeč.

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

pri češnji moreš čimmanjkrat it čez, ker že ob malem dotiku se naredijo gola mesta. Ampak ko sem jo mela gor kako uro ni blo velikih opaznik napakic :yes:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Hvala za razlago obema. Morda so ta rdečila malo preveč bleščeča za moj trenutni okus. Bi jih morala videti v živo. Na tem swatchu zgoraj mi je rdeča kot barva zelooo všeč. :yes:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

na mojih ustnicah je barva nekje vmes med swatchem na roki in na Lyrinih ustnicah..oz. malenkost svetlejša.
    Sem sigurna da bom odtenka češnjo in cimet veliko uporabljala…tako da ne bo problem videt kdaj na kavici :))

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico