MYPA – Tonik z aloe vero

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Toniki MYPA – Tonik z aloe vero

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

vir

Sestavine:
    aloe barbadensis leaf juice, aqua, glycerin, PEG-40 hydrogenated castor oil, pentylene glycol, panthenol, sucrose, niacinamide, sodium lactate, lactic acid, serine, urea, allantoin, sorbitol, sodium chloride, parfum, limonene, geranoil, linalool, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, sodium hydroxide, disodium EDTA, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, butylparaben, isobutylparaben

Opis
    MYPA – Tonik z aloe vero

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

@nina wrote:

Nekaj srednjega…
    plusi: zelo vlažilen, pomirja, protivnetno delovanje (kar je zaželjeno pri manjših mozoljčkih..)
    minusi: zelo je odišavljen, za zelo občutljive ne bo primeren, kot konzervanse ima parabene (če bi bil samo Me-paraben, se ga še tolerira, če je tonik drugače res dober in tudi cenovno ugoden..).

KLIK

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Ta tonik imam tudi jaz, a ga redko uporabljam. Zdi se mi, da nima nobenega učinka na mojo kožo – če jo navlaži, jo res navlaži zgolj za par minutk, nobenega dolgoročnega učinka nima.

Vonj je zelo blag in nemoteč, cena je bila dokaj nizka (natanko se ne spomnim več), dobi pa se ga v Mercatorjih in v Maxiju.

Moja ocena je dokaj skopa, ker tonikov ne uporabljam veliko, recimo da si zasluži 3 pike

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta tonik sem kupila že pred časom, ker sem bila v iskanju dobrega in naravnega tonika. :lashing:

Tonik opravi svoje delo dokaj solidno. Po čiščenju kože jo dodatno navlaži in pripravi na nadaljno nego. Ni bil zdaj nekaj ultra hranljiv ali močno čistilen, ampak neko povprečje. :)
    Moji koži je odgovarjal in se mi po njem ni pojavila rdečica. :dance1:

Kupila sem ga v Mercatorju, cena je okrog 4€.
    Nakupa ne bom več ponovila, ker me ni pretirano navdušil.

Splošna ocena: 3/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico