Murad za nego obraza

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Murad za nego obraza

Ta tema vsebuje 14 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of CherryBlossom CherryBlossom 6 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Mogoče katera ve, kje v Lj prodajajo Murad izdelke? Lekarna centralna..?

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

mislim da je uvoznik BM studio iz Lj in jih pri njih lahko tudi kupis :lashing:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Hvala..mislim da imajo tudi v lekarni…vsaj promocije sem videla na netu, da so..
    Morem nekaj pogledat in rabim izdelek v roki :) ..in da je nekje v centru.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

uf to pa nazalost ne vem :confused:

p.s. daj pokukaj prosim v temo o kremicah s spfjem;)

Profile photo of ena
    ena
    Član

Omersa jo ima, na Gosposvetski 4, tam pri Levu je to.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Hvala, že dobila oz. pogledala kar sem rabila :) – imajo v lekarni..

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Murad je krasna kozmetika. Sem že kar malo pozabila na to znamko, pa sem zdej dobila nekaj testerjev in se je navdušenje povrnilo. :yes: Ob priliki si bom spet par stvari naročila.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Plain Jane s cim si pa bila zadovoljna?

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Probala sem skoraj vse za akne, super je Acne Clarifying Cleanser-gel za umivanje obraza, Oil-Control Mattifier krema s faktorjem (SPF 15)-res matira, potem še gel s salicilno in glikolno in še tonik, vendar se ne spomnim imena. V spominu mam tud masko, ki sem jo imela gor tekom nege in mi je super ublažila rdečico.
    Pa tale serum je sestavinsko super, samo ga še nisem imela priložnosti sprobati:
    Sensitive Skin Soothing Serum

dermatologist.com
    Water (Aqua), Glycerin, Methyl Gluceth-20,Glycolipids, Hyaluronic Acid, Anthemis Nobilis Flower Extract, Lecithin, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Algae Extract, Palmitoyl Hydroxypropyltrimonium Amylopectin/Glycerin Crosspolymer, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Yeast Extract, Panax Ginseng Root Extract, Camellia Oleifera Leaf Extract, Malva Sylvestris (Mallow) Extract, Hedera Helix (Ivy) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Sambucus Nigra Flower Extract, Arnica Montana Flower Extract, Parietaria Officinalis Extract, PEG-12 Dimethicone, Propylene Glycol,Hydroxyethylcellulose, Tetrasodium EDTA,Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Blue 1 (CI 42090), Yellow 6 (CI 15985)

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

zadnič sem v lekarni zasledila tole kozmetiko in sem dobila vzorčke. Ful me zanima, kaj pravite na sestavine tehle stvari:

clarifyng cleanser: Active Ingredient: Salicylic Acid (1.50%)

Other Ingredients: Water (Aqua), Cocamidopropyl Betaine, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Methyl Gluceth-20, PPG-26- Bluteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil Butylene Glycol, Cimicifuga Racemosa root Extract, Camellia Oleifera Leaf Extract, Silver Citrate, Menthol, PEG-150 Distearate, Sea Mays (Corn) Starch, Hydrolyzed Corn Starch, Hydrolyzed Corn Starch Octenylsuccinate, Glyceryl Stearate, Cocamidopropyl Dimethylamine, Polysorbate 80, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Chlorphenesin, Methylisothiazolinone, Limonene, Citrus Reticulatara (Tangerine) Leaf Oil, Cymbopogon Nardus (Citronella) Oil, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Lavandula Hybrida Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Punus Armeniaca (Apricot) kernel Oil, Fragrance (Parfum)

exfoliating acne treatment: Active Ingredient: Salicylic Acid(1.0%)

Other Ingredients: Water (Aqua), Alcohol Denat., Butylene Glycol, Glycolic Acid, Methyl Gluceth-10, PPG-5-Ceteth-20, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydrogen Peroxide, Rice Amino Acids, Zinc Aspartate, Ascorbic Acid, Chitosan, Retinol, Polysorbate 20, Arnica Montana Flower Extract, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Lecithin, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Dipotassium Glycyrrhizate, Palmitoyl Hydroxypropyltrimonium Amylopectin/Glycerin Crosspolymer, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Zinc Acetate, Linoleic Acid, Sodium Hydrozide, Propyl Gallate, Disodium EDTA, Hydrozyethylcellulose, Tetrasodium EDTA

skin perfecting lotion: Ingredients:
    Water (Aqua), Dicapylyl Maleate, C12-15 Alkyl Benzoate, Butylene Glycol, Glycerin, Sorbitan Stearate, Retinol, Polysorbate 20, Phytonadione, Arnica Montana Flower Extract, Epilobium Angustifolium Extract, Palmitoyl Hydroxypropyltrimonium Amylopectin/Glycerin Crosspolymer, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Protein, Hydrolyzed Soy Flour, Spiraea Ulmaria Extract, Honey Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Squalane, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Talc, C9-15 Fluoroalcohol Phosphate, Glycolipids, Hyaluronic Acid, Panthenol, Lecithin, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Algae Extract, Dimethicone, Sodium PCA, Propylene Glycol, Allantoin Sclerotium Gum, Carbomer, Triethanolamine, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Tetrasodium EDTA

res me zanima če so stvari sestavinsko ok in lepo prosim za komentar :flower2:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

ima določene aktivne kozmetične učinkovine, ki bi se lahko v praksi dobro izkazale. če mene vprašaš, če bi to kozmetiko uporabljala – ne, dokler ne menjajo določenih pomožnih sestavin, konzervansov (pa tukaj me metilparaben še najmanj moti).

zanima me pa še nekaj – tale 3. tester..je to nov tester? oz. če mogoče veš, če se prav ta izdelek prodaja v lekarnah (nove embalaže imajo črno škatlo)?
    če je tester nov, si mi nevede zelo pomagala pri diplomi :flower2:

Water (Aqua), Dicapylyl Maleate, C12-15 Alkyl Benzoate, Butylene Glycol, Glycerin, Sorbitan Stearate, Retinol, Polysorbate 20, Phytonadione, Arnica Montana Flower Extract, Epilobium Angustifolium Extract, Palmitoyl Hydroxypropyltrimonium Amylopectin/Glycerin Crosspolymer, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Protein, Hydrolyzed Soy Flour, Spiraea Ulmaria Extract, Honey Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Squalane, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Talc, C9-15 Fluoroalcohol Phosphate, Glycolipids, Hyaluronic Acid, Panthenol, Lecithin, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Algae Extract, Dimethicone, Sodium PCA, Propylene Glycol, Allantoin Sclerotium Gum, Carbomer, Triethanolamine, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Tetrasodium EDTA

poudarjena sestavina ni več dovoljena (razen kot zdravilo – v kozmetiki pa ne).

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

nina najlepša hvala :flower2: sedaj sem v precepu, a naj kupim tole ali ne..
    po par dnevni uporabi testerčkou mi je namreč ful všeč. Koža mi lahko rečem sploh ne “cveti” več, pa kar mi je najbolj pomembno po uporabi vsega naštetega mi kože niti najmanj ne zateguje :hairup: sem že pozabila kakšen je občutek, do sedaj :))

drugače pa mislim da niso v črnih škatlicah tele izdelki, vem da se dobi vse posebaj za kupit, jaz pa se bolj nagibam da bi si kupila manjši setek, ki naj bi bil za 30 dnevno kuro in so noter te tri stvari in še nekaj pa sedaj nevem kaj.
    Nevem če je lotion nov, tole je še slikica in mislim da so vse škatlice isto belo modre..

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

jaz sem gledala v centralni lekarn v Lj, ker sem bla zmenjena, da pogledam izdelke, če vsebujejo to sestavino – in so meli samo nove izdelke v črnih škatlah in tiste, ki sem jih pregledala, niso meli več fitonadiona. ampak ne vem pa kakšni so izdelki noter v škatlah..

na njihovi spletni strani so tudi nove sestavine za skin perfecting lotion (brez phytonadiona):
    Water (Aqua), Dicaprylyl Maleate, C12-15 Alkyl Benzoate, Butylene Glycol,Glycerin, Sorbitan Stearate, Squalane, Stearic Acid, Retinol, Caprylic/Capric Triglyceride, Arnica Montana Flower Extract, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Palmitoyl Hydroxypropyltrimonium Amylopectin/Glycerin Crosspolymer, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Protein, Hydrolyzed Soy Flour, Spiraea Ulmaria Flower Extract , Honey Extract (Mel), Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Talc, C9-15 Fluoroalcohol Phosphate, Glycolipids, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Lecithin, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Algae Extract, Dimethicone, Sodium PCA, Allantoin, Sclerotium Gum, Carbomer, Tetrasodium EDTA, Aminomethyl Propanol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract

če ti tako zelo odgovarja in če z drugimi izdelki nisi dobila tako dobrih rezultatov..potem poskusi. mogoče pa so že nove sestavine v teh izdelkih, ki jih prodajajo..?

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

aja ujoj potem pa nevem..jaz sem za tale lotion (oz za vse) dobisla sestavine na njihovi strani… :think: na vzorčkih ni navedenih sestavin, sedaj pa nevem… bom prav šla v lekarno in se še malo pozanimala…
    problem je v tem, da se mi je odkar sem začela malo malo “eksperimentirati” s kozmetiko (iskanje sestavinsko dobre kozmetike), se mi je stanje kože res močno poslabšalo. Zdaj sem poizkusila to in mi zaenkrat odgovarja, iskati in sprobavati naprej si pa po pravici povedano ne upam več.. :ermm:

Tale Clarifyng cleanser pusti ful dober svež občutek na koži…moja sestra že nekaj časa uporablja tole zadevo in ji kar ustreza, da bi se ji pa koža kaj posebno izboljšala pa ne vem…ampak pripisujem to tudi njenemu vztrajnemu stiskanju mozoljev, ki jih sploh ni, tako da jih večino najbrž pridela sama. Občasno si tudi jaz umijem obraz s tem gelom, ker paše ta občutek svežine.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico