MUM – Hair Minimalizing Deodorant

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Antiperspiranti in deodoranti MUM – Hair Minimalizing Deodorant

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 5 let, 9 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Antiperspirant, ki pripomore k počasnejši rasti dlačic pod pazduhami.

Sestavine:
    Aqua, Aluminum Chlorohydrate, PPG-15 Stearyl Ether, Steareth-2, Steareth-21, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Parfum, Geraniol, Lauryl Isoquinolinum Bromide, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Limonene, Linalool, Polyquatemnium-37, Disodium EDTA ,Allatoin, Glucose, Caprylyl Glycol, Dimethicone, PEG-8, Citronellol, Butylphenyl Methylpropinal.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ker je kar veliko punc hvalilo MUM deodrante sem rekla, da jih moram tudi sama sprobati. :lashing:

Ta bi naj zaviral rast dlačic, vendar tega učinka še nisem opazila. Pomembno je, da me ob nanosu nič ne draži, da dolgo zdrži (meni zdrži cel dan) in da mi diši. :sendlove:

Deodorant je kremno-mlečne barve. Embalaža je steklena flaška na kroglico. Kroglica ravno prav tesni in je uporaba enostavna.

Vonj je srednje močan, ampak meni prijeten.

Kupila sem ga v Müllerju; cena 1.99€.
    Nakup bom še ponovila.

Splošna ocena: 5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico