MOXIE MINERALS – full coverage foundation

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz MOXIE MINERALS – full coverage foundation

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 10 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

vir

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Narocila sem si samo testerje, tako da ne vem kaksna je original embalaza, testerji so pakirani v zip vreckice, vsebine je nekje 1g.

Imam odtenke:
    – fair : resnicno bel odtenek, primeren za najbolj svetle, vecini slovenk bo najverjetneje zelo presvetel
    – fairly light: prav tako izrazito bel odtenek, morda malo temnejsi od fair, vendar se vedno prakticno bel
    – light: svetel odtenek z rumenim podtonom, ki bo ustrezal vecini s svetlo kozo

Gre za mineralni puder, ki je dokaj slabo pigmentiran, saj ga za en nanos potrebujemo kar nekaj (recimo enkrat vec kot EDM). Nanasala sem ga z EDM flat top copicem in nanos je neproblematicen.
    Sam puder je slabo prekriven, tudi po dveh nanosih ne prekrije prakticno nicesar, res samo izenaci polt, tako da bo primeren za tiste, ki si zelijo res minimalno prekrivanje. Nanasa se lepo, ne ustvarja napudranega videza (tudi ob veckratnem nanosu), se ne vseda v pore in ne poudarja gubic.
    Pusca manjse sledi na ovratniku/oblacilih oz. telefonu, kar je zame velik minus.
    Obstojen je podobno kot ostali mineralni pudri, brez problema zdrzi nekje 6-8 ur, proti veceru pa z obraza ze prakticno izgine.
    Reakcij na kozi mi ni povzrocal (testirala sem ga priblizno 1 teden vsak dan).

Cena je 12USD+ postnina, kar sicer ni veliko, vendar ga sama ne bom kupila, saj obstaja dosti boljsih mineralcev.

Priporocam zgolj ce si zelite res minimalno prekrivnost!

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico