Mothercare izdelki za nego

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OTROŠKE KOŽE Mothercare izdelki za nego

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Gejba Gejba 1 leto, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of S325
    S325
    Član

Pozdravljene punce,

bi mi lahko katera povedala kakšni so sestavinsko izdelki za nego dojenčka, znamke Mothercare.

Gre za konkretno ta paket izdelkov, vsebuje šampon, losijon za telo, kopel, trdo milo in kremo za ritko:

Vir slike: http://www.mothercare.com

Prilagam slike sestavin posameznega izdelka:

Hvala za čas in pomoč!

LP :hiby:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Mene pri vsakem izdelku nekaj moti. Mogoče me še najbolj odvrnejo njihovi konzervansi. Se mi zdi, da so se kar precej usmerili na takšne, ki sproščajo formaldehid: http://www.ars-cosmetica.com/konzervansi-ki-sproscajo-formaldehid/

Profile photo of S325
    S325
    Član

Zgleda se bom morala malo bolj podučit o teh sestavinah :).

Komplet sem dobila za darilo, izdelki res lepo dišijo, ampak mi to nič ne pomeni, če ni sestavinsko najboljše za kožo dojenčka.

Bolje torej da izdelke uporabim sama – če sploh?

Hvala za napisano!

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Če uporabljate trdo milo, bi to mogoče še šlo skozi. Ampak naša tamala ni še na nobeno trdo milo dobro reagirala.
    Jaz zase ne kompliciram pol toliko kot za tamalo … pa že pri sebi zelo kompliciram. :lol1:
    Glih kakšnega losjona ne bi dala gor, ker nisem ljubiteljica parafinskih zadev, če te pa občutek ne moti, pa se mi zdi za telo vse uporabno.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico