Moške kopalke

Ars Cosmetica Forum OSTALO MODNI SVET Moške kopalke

Ta tema vsebuje 12 odgovorov, ima 8 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of goga goga 7 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Ezz
    Ezz
    Član

Ojla forumašice. Kakšne kopalke raje vidite na fantih; oprijete ali bermuda?
    Finta je, da sem od malih nog navajen na oprijete, pa ko se o tem pogovarjamo s fanti pade tudi kak komentar ala “oprijete so za gay-e” (da ne bo kdo narobe razumel, gay je OK :wink1:).

Torej, bi moral razmišljati o spremembi svojega stila na plaži/kopališču/ulici?
    BTW, oprijete so super za plavanje, za bermuda pa nisem glih ziher…
    :sail:

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Men so bolše bermudke :silly:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

na dobrem tipu so vse kopalke super :lol1:
    res, kar se mene tice mi je popolnoma vseeno oz. cist enako al so oprijete al siroke.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

hehe amisa, se strinjam s tabo :silly:

men je v bistvu vseen…mogoče so boljše hlače…kratke, ne tja do kolen al pa še čez.
    pa tut če so oprijete, nič zato – sam nej bodo vseen ala boksarce, ne navadne gatke

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Meni so všeč obojne, s tem da oprijete po mojem okusu pašejo le na izoblikovano postavo, če je vse ohlapno in buši … potem raje bermudke. Zelo so mi všeč kratke, pol oprijete bermudke, ki niso ful na lauf, pa niso tako dolge.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Men so navadne gate okej za notranji bazen, za športno plavanje – za na plažo pa ne.. :no2:

Za plažo mi je najboljše kaj takega :surf: :

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

oprijete so ql če je postavca tk ko more bit, sam nej bojo boxer model ne tak kot navadne gate.

Se pa strinjam z Nino tudi.
    definitivno je obe fajn videt na fajnem tipu :wink1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

@nina wrote:

Men so navadne gate okej za notranji bazen, za športno plavanje – za na plažo pa ne.. :no2:

Za plažo mi je najboljše kaj takega :surf: :

no ja :P tale tipček bi še najboljš zgledal brez :blush1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@ezz wrote:

Torej, bi moral razmišljati o spremembi svojega stila na plaži/kopališču/ulici?

:eyes2:

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

:lol2:

Sam na ulici pa še nisem vidla tipa s čist oprijetimi kopalkami.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

ah babe, a ne bi blo fajn da bi se na morju tudi po ulici sprehajali sami hudi tipi v oprijetih kopalkah :lol1: :lol1:

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

:cheer:

Ja! Dajmo navijat, da jih bo čim več in bomo potem še me obračale glave in živžgale, ne pa sam dedci. :)

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Moj ima oprijete boksarce. Pa tiste, ki jih je Nina pripopala, niso švoh :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico