Moška zapestnica

Ars Cosmetica Forum OSTALO MODNI SVET Moška zapestnica

Ta tema vsebuje 11 odgovorov, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Mojcaaa Mojcaaa 7 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Zanima me kje bi lahko dobila moško zapestnico v kombinaciji usnja ali kavčuka in srebra ali jekla? :ermm: Ali se da na ploščico tudi kaj ugravirati? Ali mogoče ve katera, če se da to kar preko neta naročit?
    Rada bi jo pa podarila fantu za najino obletnico :inlove:

Profile photo of emanuela
    emanuela
    Član

Najprej moraš imeti pribl. predstavo o obsegu fantovega zapestja.
    Take kombinirane zapestnice imaš po večini zlatarn, ampak na njih se ponavadi ne gravira.Imaš pa tudi alternativo-srebrne zapestnice, ki imajo že vpleteno ploščico za graviranje-ampak, če se boš že odločila za to, se ga usmili in graviraj na spodnjo stran ploščice-mene na zg. strani spominjajo na tiste obeske za psičke, ko jim gor piše naslov.

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Ja res je, najprej mu morm obseg zapestja zmerit :yes: ga bom že nekako vrgla na finto :lol1:
    Glede graviranja se še odločam, če pa se bom za to odločila, bom pa vsekakor dala gravirat na spodnjo stran ploščice :yes: sem pa nekje brala, da je mogoče tudi na kombinirane zapestnice gravirati napis.
    Sem pa našla eno spletno stran, kjer bi lahko naročila zapestnico. KLIK
    Ampak moram najprej skočit v kakšno zlatarno, da vidim kakšna je ponudba in kakšne so cene :yes:

emanuela
    Član

Saj to na hitro pač probaš s svojim zapestjem ko ga primeš za roke, ker bo verjetno čudno gledal če ga boš z metrom lovila :frantic: :witch:
    Vsaj tako sem jaz z mojim naredila, res pa je, da sem morala izbrati samo čim večjo, glede na njegovo zapestje…
    Ja, bolje ti bo, da jih greš pogledat na lastne oči, boš vsaj za ziher kaj dobiš itd, pa tudi lažje je če npr. velikost čisto sfališ.

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

@emanuela wrote:

Saj to na hitro pač probaš s svojim zapestjem ko ga primeš za roke, ker bo verjetno čudno gledal če ga boš z metrom lovila :frantic: :witch:

Točno tko sem nameravala naredit :lol1:
    Res je, da se bom lažje odločila, če bom zapestnico vidla na svoje lastne oči :yes: Samo ne vem kakšna je ponudba tukaj pri nas, ker imamo samo eno zlatarno :ermm:

emanuela
    Član

Od kod pa prihajaš?Jaz sem iz Ptuja, ki je res majhen pa imamo… najmanj tri zlatarne?-za te vsaj vem :)

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Iz Tolmina sem :yes: na žalost imamo samo eno zlatarno :no: sej bi lahko šla v NG, ampak ne vem, če bom imela čas..

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Sem bila v naši edino zlatarni, v kateri pa žal nisem dobila zapestnice :no:

Profile photo of kvacka
    kvacka
    Član

Uh, podobno zapestnico sem lani hotela tudi jaz kupiti svojemu, samo nisem bila prepričana, če mu bo všeč. Sva se pa slučajno znašla skupaj v zlatarni zaradi ene druge priložnosti in sem mu čisto običajno rekla, da so meni take zapestnice všeč. On me je pa šokiral, da so mu te zapestnice grozno antipatične in da jih ne bi nikoli nosil.
    UHHHHH… Dobro, da je nisem že kupila! :silly:
    Tako da je potem dobil obesek za svojo verižico, zapestnica je pa ostala kar tam! :wink1: :lol1:

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

kvacka, kakšna sreča :lol1: ampak, če bi mu jo ti podarila, bi mu bila sigurno všeč :naughty:
    Tudi jaz razmišljam, da bi mu raje kupila srebrno verižico… ampak se bojim, da je ne bo nosu :unsure:

Profile photo of kvacka
    kvacka
    Član

@mojcaaa wrote:

ampak, če bi mu jo ti podarila, bi mu bila sigurno všeč :naughty:

Hehe, nisem tako prepričana v to! :P :lol1:
    Sicer pa moj ima ravno srebrno verižico in jo nosi vedno in povsod. Tako da je očitno popolnoma odvisno, kaj človeku ustreza in kaj ne.
    Mogoče mu “čisto slučajno” pokaži kakšno svojo verižico in zapestnico, pa se pohecaj, da bi dobro izgledali tudi na njem. :wink1: :lol1: Potem se bo mogoče z njegove strani vnela kakšna debata, npr. verizica še, zapestnica pa nikoli ali obratno. :wink1: Sej znaš, sej si punca in še arsovka po vrhu! :))

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Evo sem izpeljala debato glede zapestnic, verižic… Po moje mu bom kar verižico kupila :lol1:
    Upam, da jo bo tud ta moj rad nosil :lol1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico