MOSCHINO – Funny

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Parfumi MOSCHINO – Funny

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

MOSCHINO – Funny

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sama sicer nimam celotnega pafruma, toda le testercek (5ml).

Vonj je bozanski, svez. Meni se zdi idealen za vsakdanjo uporabo saj je zelo enostaven. Vonj je citrusni s pridihom roze (ne znam opredeliti katere).

Na meni postane malce bolj intenziven vonj, toda ne izgubi svojega bistva.

Vonj je kar obstojen, saj zdrzi (diskretno) celoten dan. Kolikor sem videla na spletu je sestavljen iz treh delov, toda vsak del vsebuje vec sestavine (meni so vse vsec) kot npr. zeleni caj, jasmin, pomarance ipd..

Definitivno bom parfum kupila, saj se mi zdi idealen za vsakdanjo rabo. Moj testercek ni v spreju, toda ima palcko s katero nanesemo parfum. Tako je nanos bolj enakomeren ter se ga tako tudi manj porabi. Original embalaza ima pumpico za spricat.

Originalna embalaza je licna toda preprosta. Cena je 25€ za 25ml oz 31€ za 50ml v spletni trgovini spleticna. V mullerju mislim, da ga nisem zasledila saj je to vonj iz leta 2007.

Sam vonj cilja na mlada dekleta, ki bi ga uporabljala vsak dan. Super izbira!

5/5 ker ga nameravam kupiti in ker je res super za vsakdanjo rabo.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico