MOP Glisten Shampoo

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tanja76 Tanja76 7 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Sestavine:
    Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Lauramidopropyl Betaine, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Honey (Mel), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Linum Usitatissimum (Linseed) Oil (1), Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract (1), Acer Saccharinum (Sugar Maple) Syrup, Ascophyllum Nodosum (Algae) Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Wheat Amino Acids, Polyquaternium-10, Isoceteth-20, Myristamine Oxide, Polyquaternium-7, Tetrasodium EDTA, Glycerin, Citric Acid, Sodium Chloride, Methychloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone *Source (1) Certified Organic By Quality Assurance International.

vir

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sestavinsko okej šampon, s kar nekaj olji in posledično primeren za suhe, poškodovane tudi barvane lase. Vsebuje nekaj sestavin, ki delujejo antistatično…najbrž lase kar zgladi. Za zelo pogosto pranje las ni najbolj primeren, nekaj srednjega nežen kar se tiče površinsko aktivnih oz. pralnih snovi.
    na splošno bi po sestavinah rekla, da daje verjetno kar dobre rezultate pri glajenju in negi suhih las…kako se ti pa obnesejo testerji?

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Hvala za ocene! :thumbsup:

Jaz imam ravne lase, rahlo se mi spodaj uvijajo, imam pa ogromno novih lask in vse strči od glave, če si ne dam še kaj dodatno gor. Ponavadi si jih likam. Šampon sem sedaj porabila, balzama imam še malo… Občutek pri šamponiranju je v redu, v prvo se šampon sicer ne peni, zato ga dam na lase glih malo, v drugo pa lepo peni. Balzam opravlja svojo funkcijo, s prsti grem normalno skozi lase, ko si ga nanašam, se nič ne zatikajo. V splošnem je občutek dober.

Kaj nej zdaj probam? :think2:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

tanja kaj pa ionski susilec las? pomaga pri frfotajocih laseh, pa kaksna kaplica olja na suhe lase (samo da zgladis tiste laske)

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Ionskega nimam, nisem niti poskusila… Oljice pomaga, pa tudi, ko si speglam je potem v redu. Moram pa obvezno lase oprat zvečer, ker če ne, ne da nič mojih las na mesto. Čez noč se poležijo in je zjutro potem še kar v redu…

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico