MONTAGNE JEUNESSE – Savna maska

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske MONTAGNE JEUNESSE – Savna maska

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Black Cherry Black Cherry 3 let, 7 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki

vir

Sestavine: Propylene glycol, Zeolite, Kaolin, Glycerin, Citrus grandis (Grapefruit) peel oil, Panax ginseng root extract, Cereus grandiflorus (Cactus) flower extract, Oenothera biennis (Evening primrose) flower extract, Jasminum officinale (Jasmine) flower extract, Citrus aurantifolia (Lime) peel extract, Juglans nigra (Black Walnut) shell extract, Cetyl hydroxyethylcellulose, Parfum (Fragrance), Caprylic/capric triglyceride, Isopropyl myristate, Limonene, CI 16035 (Red 40 Lake).

Predvsem zelo zanimiva maska :lol1: Od živo pinki barve je še bolj zanimiv njen efekt, namreč ob stiku z kožo se začne maska močno segrevati, kar odpre pore in kožo temeljito očisti. Maska se postopoma ohladi, ob odstranjevanju pa se ponovno segreje. Je precej goste konsistence, vendar se lepo razmaže. Tudi po 15 minutah se ne strdi (šele ob pisanju tega komentarja sem opazila, da bi jo morala imeti samo 5 minut :mistake: , ampak ni bilo nič narobe). Koža je po uporabi zeeelo mehka in nežna, navlažena, tudi očiščena, vendar ogrce (kot vse maske, ki sem jih do sedaj sprobala) ne očisti popolnoma.

Za mojo mešano kožo je super, odsvetovala bi jo tistim, ki imajo zelo občutljivo kožo in tistim s popokanimi kapilarami, saj kožo kar precej segreje in prekrvavi.

Vonj je meni precej močen, vendar prijeten. Maska je pakirana v vrečki za dve uporabi, stane pa okoli 1,5 €. Maska ne vsebuje sestavin živalskega izvora in ni testirana na živalih :))

Ocena: 5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico