MONTAGNE JEUNESSE – Maska jagoda

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske MONTAGNE JEUNESSE – Maska jagoda

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Black Cherry Black Cherry 3 let, 8 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki

vir

Sestavine: Aqua (Purified water), Bentonite (Natural clay), Glyceryl stearate SE (Plant origin), Stearic acid (Plant origin), Glycol stearate (Plant origin), Glycerin (Plant origin), Glyceryl stearate (Plant origin), Coco-glucoside (Plant origin), Prunus persica (Peach) kernel oil, Mica (Natural mineral), PEG-100 stearate, Fragaria vesca (Strawberry) fruit, Juglans regia (Walnut) shell powder, Xanthan gum (Natural thickener), Parfum (Fragrance), Dehydroacetic acid, Aloe barbadensis (Aloe vera) leaf juice, Cream extract, Maltodextrin (Corn starch origin), Vanilla planifolia fruit extract, Benzyl alcohol, CI 14700 (Red 4), CI 77891 (Titanium dioxide).

Opis: Maska za obraz s pasiranimi jagodami za vlaženje kože.

Odlična maska! Uporabljam jo za vlaženje in čiščenje kože (ker vsebuje glino). Po teksturi je srednje gosta, zelo lepo se nanese, čez nekaj časa pa se strdi. Vsebuje drobne delčke, kot pri pilingu, zato si jo jaz po 15 minutah najprej rahlo zmočim in rahlo krožim po obrazu, da naredim hkrati še piling, nato pa jo v celoti odstranim. Ampak teh delcev ni ravno veliko, zato za piling priporočam kakšen drug izdelek. Zelo dobro se obnese pri vlaženju, po uporabi si nanesem samo kremo, seruma ali tonika ne potrebujem. Zdi se mi tudi, da je moja koža po uporabi bolj sveža in čista.

Vrečka za dve uporabi stane okoli 1,5 €, kar se mi zdi ugodno za tako dobro masko, poleg tega jo imam običajno za tri uporabe. Maska se sicer dobi tudi v vrečki za enkratno uporabo (v Mullerju, stane okoli 0,70 €) ter v tubi (v Nami).

Dodaten plus je, da maska ne vsebuje sestavin živalskega izvora ter ni testirana na živalih :D:

Zelo priporočam!

Ocena: 5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico