Mon Ennui

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 3 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Pozna katera Mon Ennui mineralna ličila?
    http://www.monennui.com

Jaz imam nekaj senčk od njih (9), in se mi zdijo res lepe barve.
    Sicer so kar drage (vsaj za moj žep), sploh napram Fyrinnae, ki ima čudovite barve.

Je pa res, da imajo zelo zelo veliko ponudbo senčk.

Dodajam slikico njihove senčke Oil slick, ki je edina, katero imam v full size.

Profile photo of okarina
    okarina
    Član

Ravno OIl Slick mi deluje kot duplikat za Fyrinnaejev Glitterboi. Krasna barva.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ne, kje pa. Imam oba, lahko ti swatch poslikam, če ti bo kaj lažje :).
    Glitterboi je na črni bazi.

Ena punca mi je rekla, da in Fyrinnae in Mon Ennui verjetno kupijeta mineralčke od TKB trade in potem mešata (to pomeni, da če bi se nam dalo, bi tudi mi lahko naredili iste senčke, za delček cene).

Profile photo of okarina
    okarina
    Član

Prosim za primerjavo, ja. Vijolični hologram učinek mi deluje podobno.

Vsa ZDA podjetja kupujejo tako, s tem da ima (bivši?) fant lastnika pri Fyrinnae kemijsko izobrazbo in izkušenje iz barvanja avtov.
    Če pogledaš sestavine Fyrinnae, niso minerali, ampak razsute senčke z malo bolj kompleksnimi sestavinami kot je samo sljuda.

Če lahko k swatchem dodaš še vzporedno INCI, prosim :) Ker me zanima, če ima Mon Ennui tudi primerljivo formulacijo.

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Ko že govorimo o Fyrinnae – po miljon preizkušenih stvareh, lahko rečem, da Fyrinnae zna narediti najbolj kompleksne in lepe senčke v razsutem stanju :heart: pa ravno imajo spet novo kolekcijo – vredno ogleda.

Tale Oil Slick izgleda zelo zanimivo :lashing: Glitterboi imam tudi sama pa se mi zdi drugačen, tale Oil Slick deljue veliko bolj “smooth”. Vseeno je Glitterboi ena mojih najljubših senc – jo mora človek videt v živo, da vidi kompleksnost, ker se res preliva iz prusko modre v vijolično, odvisno od kota pogleda (na blogih izgleda pa povsod grozno dolgočasna :unsure: )

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Poslikam jutri, če bom utegnila. Si morem čas vzet, ampak tako na hitro lahko povem, da je Oil slick čisto gladek, glitterboi je pa poln bleščic (se mi zdi, morem še odpret pigmentek).

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Bo kar držalo ja :yes: glitterboi ima nekakšno flaky/flat glitter teksturo, tako da je bolje uporabiti pod njim kakšen Pixy Epoxy..

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Evo še swatch. Nothing alike :).
    Glitterboi-a sem porabila neprimerno več, kakor oil slick-a.

Celoten post (s slikami) si lahko preberete tukaj: http://www.cherrycolors.com/2013/04/comparison-fyrinnae-glitterboi-and-mon.html

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico