Modni dodatki

Ars Cosmetica Forum OSTALO MODNI SVET Modni dodatki

Ta tema vsebuje 409 odgovorov, ima 74 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of nikapika nikapika 1 leto, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Jaz sem ljubiteljica rutk (šalov) vseh vrst … teh imam res veliko in še poleti mi pridejo prav :roll: Potem pa so tu še verižice … dosti jih tudi kar sama naredim.

Kaj pa ve (vi :) ) obožujete? Prstančke, verižice, uhane, pasove … ? Srebro? Zlato? Kič?

Profile photo of ally
    ally
    Član

Srebro in belo zlato, kič vseh vrst, predvsem uhane, zapestnice, ogrlice, pašmine in šale, pa par brošk se tudi najde… :yes:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Seveda sem zraven :yes: – šali, prstani, uhani..malo manj verižice in zapestnice.
    Več nakita in dodatkov nosim poleti – v upoštev pa pride vse, od kiča do zlata in srebra…glavno, da mi je všeč in da je lepo narejeno :lashing:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Jaz imam pa najraje kič in to predvsem uhane vseh vrst. Obožujem tut obročke za v lase in rute oz. šale. Včasih dam nase tut verižico, nikakor pa ne prenesem ure na zapestjih, še za zapestnico se težko prepričam. Do nedavnega pa tut nisem imela noenega prstana :lol1:

srebro mi je ljubo samo na rokah, ker pač s kičem ne moreš posode pomivat, pravega zlata pa ne maram – mi je pa noro všeč kič v barvi starega zlata mmmmmmm

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

moji novi uhani….sem čisto zaljubljena v njih :) ooji so ročno delo, unikati iz ene prav posebne stojnice ob Ljubljanici

Tole je iz naravne vrvi

Tole je pa Fimo masa

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Lepo! :lashing: Drugi sicer ne za moj stil, prvi pa so mi zelo všeč :lashes2:

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

…lepoooo…

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Jaz sem tudi zaljubljena v šale :lashing: Ful so praktični pa še lepo izgledajo. Potem sledijo zapestnice … teh imam malo morje. Najraje kakšne lesene, tekstilne ali pa kar home-made. Prstani so tudi super, ampak morajo biti res lepi oz. posebni – nobenih čačkarji, rožic, metuljčkov – izključno leseni ali srebrni. Zlata ne maram.
    Nakit mi je še najbolj všeč, če ga prinesem kje iz tujine kot spomin ali pa iz Sarika, Bazaarja in podobnih trgovin. Uhanov pa ne nosim.

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Kar se tiče zlata – samo belo. Rumenega ne maram :no:

Potem razni uhani od srebrnih, kiča… Prstan nosim samo en (pa še tega včasih pozabim :blush1: ), zapestnico imam samo eno in jo nosim – darilo za RD. Imam še druge prstane, ki jih včasih nosim – ob posebnih priložnostih. Verižic ne nosim, nisem navajena.

Ostalih dodatkov nimam oz. ne maram :P

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Podobno kot jaz :yes: , sem mislila da sem edina..
    Meni so modni dodatki sicer ful všeč, ampak se jih nekako ne morem navaditi :no: ..težko dam kaj nase..no trenutno nosim le dva prstana iz belega zlata, oba darilo fanta..prej pa jih sploh nisem nosila, uhane nosim srebrne, mogoče še kakšne lesene, obvezno pa majhne, nič večjega, ker me ful moti, verižico imam tudi samo eno in to leseno.. aja zapestnic pa sploh ne nosim..drugače pa od modnih dodatkov prisegam na šale, te res obožujem :flower2:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Nosim razne zapestnice (lesene ali plastične) ter nekaj prstanov (srebrnih, lesenih). Imam pa zmeraj tud srebrne uhane gor (navadni obročki x4). Na kavbojke imam pa ponavadi tudi pas, če ne mi zmeraj dol lezejo :veryangry:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Sem se zapičla v tale simbol, da ga moram imeti (mogoče si ga kupim kot nagrado če naredim letnik :P ).

vir

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Uhani, zapestnice, loki za lase, verižice, pas… To so moji modni dodatki :cheer:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Ohja, jaz sem en kiči miči :lol1: Obožujem verižice, rutke, šale… prstane še kar nosim, a ne ravno čisto redno. Uhanov zadnje čase sploh ne nosim, ker ušesa ne sodelujejo. Sploh pri kiču. Zlatih ali srebrnih pa ne morem imeti toliko, da bi vsak dan menjala, potem pa raje sploh ne nosim. :lol1: Predvsem so verižice moj skoraj must have. Sicer ne več toliko, kot včasih, ko brez verižice, ki se je ujemala z outfitom nisem šla ven. :lol1: V moji omari je tako kar lep kup verižic in raznoraznih dodatkov. Večino od tega sem sama naredila. Včasih sem imela eno majhno obsesijo… izdelava nakita… ni bogvekaj, a je narejen iz ljubezni :silly: Nekaj mojih izdelkov…

[kratica=klik:2kwqurfi][/kratica:2kwqurfi]

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Prava mojstrica :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico