Moderatorji

Ta tema vsebuje 56 odgovorov, ima 26 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of anncheek anncheek 3 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Če ima kdo od članov/bralcev dovolj znanja, izkušenj in seveda željo za moderiranje katerega od podforumov (trenutno za: Nega telesa, Nega las, Nega zob in ustne votline, Nega otroške kože, Parfumi in dišave), se lahko javi na forum ali na zasebno sporočilo. Vsak se lahko javi za največ dva podforuma.

Moderatorjem (gejba seveda dobi takoj, ko vse skupaj zberem :angel2: ) bom pripravila tudi nekaj ključne literature (tabele, slovarje, seminarje) s področja kozmetologije, tako da bodo v prihodnosti dobro oboroženi postali po forumu :yes: ..seveda vse po vaši želji in količini prostega časa. Svojo literaturo želim posredovati v izogib vsem nepravilnim informacijam, ki krožijo po internetu.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Komaj čakam. :cheer:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Jaz pa upam, da mi bo Gejba dovolila pokukati v njeno literaturo. Za moderiranje pa žal nimam dovolj znanja :no:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Mogoče ga pa še pridobiš :wink2: ..za moderiranje ni potrebno zadeve strokovno obvladat, veliko je že, če imaš občutek za kredibilnost informacij, veselje do področja..osnovne stvari bom pa itak posredovala :) ..

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Saša – zakaj misliš, da moderiram nakupovanje in MU? :lol1:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Pišuka, vse “zanimivo” (beri “kar mi še kar gre”) si mi že pobrala.

Jaz bi pa Nino rada enkrat spoznala :blush1:
    Bi jo lahko kdaj skupaj na kavico povabili, kaj praviš? :blush1:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Zmenjeno. Je tale naša Nina zelo prijazna punca. Zadnjič sva čvekali več kot 4 ure pa sva se prvič v življenju videli. :lol1:

Ni res – parfume imaš še vedno na voljo, Prehrana za kožo … je pa tudi zanimiva. :devil:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Ja tistale prehrana za kožo me kar mika :lol1:
    Sem si zadnjič privoščila Oenobiol ;)

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

sicer prej nisem napisala podforuma Prehrana za kožo, nohte in lase..je tudi zraven še na voljo za moderiranje (kar se tiče preh. dodatkov)- za ta podforum bo ena bodoča članica pisala recepte glede prehrane za določeno težavo (antioksidanti, za nohte, za suho kožo..), kot alternativa prehranskim dodatkom. Če pa imaš izkušnje s prehranskimi dopolnili, pa se lahko javiš.

Za MU, lake in nakupovanje- če se bo gejbi zazdelo, da bi rabila pomoč ali da sama (skupaj z mano) še rabi koga na tej temi, lahko še koga dodam..se zmenimo na kavici :wink1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Do preklica :lashing: so odprta moderatorska mesta za vse podforume razen za: PREBERI, FORUM in MALI KOZMETIČNI OGLASI.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Čestitke novim moderatorkam. :drink2:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

v čast mi je bit moderator na tem forumu, res :cheer:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

HVALA :friends: :dance1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Hmm..kar malo več roza imen je na forumu od danes naprej :lol1:

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Čestitke novim moderatorkam :flower2:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico