Mnenja uporabnic o ARSu

Ars Cosmetica Forum PRAVILA, OBJAVE, OGLASI FORUM IN PORTAL Mnenja uporabnic o ARSu

Ta tema vsebuje 29 odgovorov, ima 25 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Gejba Gejba 7 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

@kristina wrote:

Me boste shecale, da se še sama pridružim FB skupnosti :lol1: . Itak je pa Ars praktično edini forum, ki ga redno obiskujem in na njem sodelujem. En sosednji, kjer sem sicer že nekaj let prisotna, me vse manj mika, če ne celo odbija. Neakateri tam so tako vzvišeni, vsemogočni, edini pametni… :(

Mhhhhh, ja. Istega mnenja. :P

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Jaz včasih spremljam poleg tega dva kozmetična foruma, ampak samo berem. Sta mi pa oba vedno bolj antipatična, na enem je kreg, na drugem je pa šefica pametna da se kadi in ne sprejema drugačnega mnenja in ko pride do kakšnega besednega dvoboja je njena nasprotnica vedno postavljena v kot, ker se ful starih mačk postavi šefici v bran…
    Tukaj mi je pa všeč, ker je vzdušje sproščeno, ni konec sveta če smo MALO off topic :naughty:, vsaka lahko pove svoje mnenje, pupe ste fajn…

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

O a mi govorimo o istih forumih? Lohk na privat :P
    Hahahaha… ARS je najbolj kul forum ever, sm prou vesela da sm ga čist naključno našla. :yes:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

saj ‘kozmetične’ forume v Slo. lahko preštejemo na prste ene roke. Ars je res najboljši – toliko infotmacij, toliko novega znanja, podatkov, izkušenj… ma super je

Profile photo of Katja
    Katja
    Član

Tudi jaz sem raje tukaj, kot pa na ” ta pametnem” forumu.

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

En mičken ste/smo res lahko OT, ampak tema je pa vseeno o FB in ne o “”tapametnih forumih :lol1:

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

Meni je pa ARS zato všeč ker so v redu uporabnice in ker je forum tok simpatičen in pregleden da je užitek kr naprej viset gor :lol1: :blush1:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Sem prestavila OT poste iz teme Facebook. :))

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Tudi jaz sem vedno večja ljubiteljica arsa … sem nekje že omenila, samo se ne spomnim točno v kateri temi. :)

:thumbsup:

EDIT – Sem našla komentar:

@busybee wrote:

No, sem včlanjena v tri forume, ampak večinoma čepim na arsu (sploh zadnja dva mesca) pa še na enem, medtem ko me tretji ne pritegne … se mi zdi, da se res vedno kregajo (in ob tem samo dajejo napotke, kako se naj drugi zazrejo vase, sami pa pred lastnim pragom ne pometejo).

Ars je zakon. :hug:

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

jaaaaa :cheer:
    ARS je najboljši :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

pa jaaa, tuki je tko fajn :D:

– strašno prijetno vzdušje, vsaka nova članica je tako lepo sprejeta
    – mnenja se izmenjujejo miroljubno :cool:
    – res je kozmetični forum – prevladujejo kozmetične teme, ful se veliko naučim tu gor, delim izkušnje z dekleti ki jih to zanima
    – za o pravem bogastvu znanja sestavim, ki ga imajo Nina in še nekatere ne govorim

skratka, super je!

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

Jaaaa Nina hvala za tale krasen forum :flower1:

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Se podpišem pod use.
    :flower1: za Nino.

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Ja jaz tudi!!! :D:

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Meni se zdi ARS super :thumbsup: Vse ste prijazne, prav tak domač občutek je in ni napetosti med starejšimi in novejšimi članicami – vsaka je lepo sprejeta :flower1: Ne maram tipičnih babjih forumov, če se lahko malo grše izrazim, kjer se prebijaš čez strani brezveznih tem po principu: Danes imam oblečeno … , Trenutno jem …, Sanjala sem … bbbb. Izgubiš veselje sploh buljit v forum in med tisto kopico najti kakšno temo, ki te dejansko zanima.
    Ars je itak edini forum, kjer sodelujem – ostale sem sem pa tja kdaj preletela, pa me je sama atmosfera že odvrnila od pisanja – pač v kokošnjakih mi kri zavre :lol1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico