Mleko, krema, olje ali maslo za telo?

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Mleko, krema, olje ali maslo za telo?

Ta tema vsebuje 166 odgovorov, ima 43 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 1 leto, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sama najpogosteje uporabljam različna mleka za telo (zaradi praktičnosti, ker se hitro vpije..), čeprav se mi zdi, da najboljše učinke na koži dosežem z uporabo olj (ampak ne s ti. mineralnimi olji :wink1: ). Olja uporabljam nekje 1krat na teden..zvečer, največkrat po uporabi pilinga.

Profile photo of Ezz
    Ezz
    Član

Ker ni možnosti voda/gel za tuširanje je moja izbrana opcija “ničesar ne uporabljam”.
    Anketa se mi zdi diskriminatorna. :veryangry:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Ta anketa/tema je namenjena negi po tuširanju, če ne boš natančno bral postov boš.. :fight:
    ..boš prišel na svoj račun, ko bo anketa o čiščenju telesa in bodo opcije gel za tuširanje,… in voda.. in boš edini odkljukal vodo oz. ničesar ne uporabljam :lol1:

Čeprav, če me spomin ne vara, nisi ti včasih uporabljal neka fensi olja za telo?.. :devil:

Profile photo of Andreja
    Andreja
    Udeleženec

Jaz imam najrajši olje za telo, ker imam ful suho kožo in se mi zdi, da jo s tem najbolj “spravim k sebi”.
    Mandljevo je pa na 1. mestu :win:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Za telo je tudi meni mandljevo olje ena boljših izbir :thumbsup:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz preferiram BB. Vsaj pozimi.

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Prav tako BB. No poleti, ko je velika vročina uporabljam mleko ali kremo.
    Za suhe predele – komolce, pete – uporabljam olje (mandljevo, Monoi de Tahiti).

Profile photo of ally
    ally
    Član

Pozimi oz. v obdobji suhe kože BB, poleti oz. takrat, ko je koža v normalnem stanju pa BL.

Olje pride na vrsto občasno.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Od olj je meni najboljši BUBCHEN CALENDULA. Kožo naredi res mehko in zdrži dolgo časa. Js ga uporabim, ko imam res zelo suho kožo po telesu (največkrat spodnji del nog).

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Včasih sem skoraj izključno uporabljala losjon za telo. Takrat še niti nisem prav vedela, da kaj drugega obstaja, kaj šele da bi vedela, zakaj bi še kaj drugega moralo obstajati :lol1:

Zadnje čase pa po moje največ uporabljam raznorazne BB. Uporabljam tudi eno olje za telo od Alverde – nanesem ga na še mokro kožo. Ko se obrišem, pa nanesem še BB ali kaj podobnega. Pred kratkim sem kupila tudi Monoi olje od The Body Shop. To je pa sladkorček od sladkorčka :D Res ima zelo sladek cvetlični vonj. Ne vem, zadnje čase mi zelo sede ta vonj.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@maestra wrote:

..kaj šele da bi vedela, zakaj bi še kaj drugega moralo obstajati :lol1:

:lol7:

Jaz sem večinoma še vedno na losjonih in oljih. BB večinoma uporabljam samo po nogah.

Profile photo of tanya
    tanya
    Član

Jst največ uporabljam melko za telo ali pa losijone. BB pa uporabljam za noge in na predelih kjer mam izsušeno kožo (komolci,…).

Profile photo of sarchy28
    sarchy28
    Član

jst večinoma uporabljam kreme in losjone za telo,saj mi olje ne odgovarja preveč.špika me.
    za noge pa uporabljam posebno kremo za stopala s čokolado.in moram ga pohvalit :D: !

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

To pa je zanimivo, da ti olja povzročajo težave..ponavadi so glede neželenih reakcij na koži med manj problematičnimi :think: Katero olje pa si uporabljala?

Profile photo of sarchy28
    sarchy28
    Član

zdi se mi,da je bilo olje jonnsons baby bed time.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico