Mixa kozmetika

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Mixa kozmetika

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 3 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

@manuela1986 wrote:

a je katera že probala al pa videla sestavine Mixa CC kreme?

@ami wrote:

Jaz sem kupila Mixa kremico za mešano kožo in po nekajkratni uporabi lahko rečem, da je odlična.
    Ravno prav je vlažilna in hranilna, ne maši mi por in občutek po uporabi je res super. Koža je navlažena in nahranjena in mehka.

Me pa mika tudi CC kremica, vendar moram porabiti že Misho in se bom takrat odločala na nakup.

@naima wrote:

mogoče bi bilo fajn met temo prav o mixa kremah :)

No, tud mene je pritegnila tale kozmetika. :lashing:

Kupila (še) nisem kaj… sem pa v raziskovanju izdelkov in sestavin. Če ima katera še kako uporabno informacijo ali kakšno izkušnjo, pa kar na dan z njo. :)

http://mixa.si/

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Dans sem malo pogledala sestavine,a se mi zdijo kar povprečne..

Med prvimi 4 so poleg vode ponavadi Glycerin,Caprylic/Capric Triglyceride in Paraffinum liquidum (mineral oil).Meni Caprylic/Capric Triglyceride ne paše,zato niti nisem gledala dalje.

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Jsz sem si bolj kot ne za foro vzela Baby Face and Body Cream (10% hydrating glycerine & cold cream), saj so sestavine zelo podobne lekarniškim znamkam. Je tudi brez parabenov in alkohola (etanola) in iz sestavin je razvidno, da tudi ne vsebuje dišav. Sicer nisem fan mineralnega olja in se ga na splošno izogibam, ampak glede na hladnejši čas in ker imam suho kožo, sem dala kremi šanso. Stane pa 3,75€!

Prvi vtisi so dobri, zelo je hranljiva, ni mi povzoročila kakšnega izbruha, lepo se obnese kot podlaga za puder, mi pa smrdi. Je precej gosta, ampak mazljiva, ne pušča belih sledi. Se mi zdi, da bi bila super zaščita v mrazu in vetru. :thumbsup:

Najbrž si bom še kaj vzela od te znamke, mi deluje obetavno predvsem pa ugodno.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sem ‘slučajno’ sprobala pri sestri tale sensitive tonik in dvofazni odstranjevalec make upa. In so mi izginile zasušene luskice (verjetno mi alkohol ne paše?), tako da sem šla kar v nabavo obojega.

Meni trenutno obje zelo odgovarja. :thumbsup:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Tud js sem malo prečekirala sestavine in se mi ne zdijo nič kaj posebnega… čisto povprečne… se mi zdi da je tole kar eno navadno L’orealovo sr***e, s privlačno embalažo in odmevno reklamo. :roll: :ermm:

Morda sprobam kaj za telo… za obraz pa menim da po sestavinah tole ne bo… vsaj za mene ne… :unsure:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico