MISS SPORTY – So Matte Perfect Stay

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz MISS SPORTY – So Matte Perfect Stay

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 7 let, 1 mesec nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

MISS SPORTY – So Matte Perfect Stay

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ta puder mi je OK, ampak mi zares obupno smrdi.
    Po tistih starih soncnih kremah, ce si katera zna predstavljati. Vonj mi je tako motec, da ga res redkokdaj uporabljam. Vonj se obdrzi kar nekaj casa, tudi po nanosu. Ziv obup.
    Za zimo ne bo, ker se mi pozimi ne masti tako zelo koza, ampak spomladi zna biti da bo ze vec v uporabi.

Embalaza mi je lustna, mogoce izgleda res kakor bronzer, ampak puder je v resnici cisto lepo svetel. Imam ga v prvem odtenku in mi je super.

Koza se mi res ne masti, maze se lepo, smrdi grozljivo, je pa tudi lepo prekriven.

Je zelo cenovno ugoden, toda ce se ne motim je tudi to Limited Edition, tako da naj ne bi bil celo leto na nasih polickah.

Zasluzi si 3/5 tock, ker sem spobala ze boljse pudre ampak v koncni fazi res ni slab.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico