MISS SPORTY – So Clear Kompaktni Puder

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz MISS SPORTY – So Clear Kompaktni Puder

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 5 let, 7 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Opis Izdelka:
    Kompaktni puder, ki pomaga nadzorovati lesk na koži ter obenem preprečuje nastajanje novih aken.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ta kompaktni puder je trenutno moj najljubsi.

Kupila sem ga z malo iziroma nic pricakovanji, toda me je prijetno presenetil.

Pakiran je v poceni izgledajoco embalazo svetlo modre barve. Embalaza je bolj kot ne, grda.
    Toda opravi svojo nalogo zelo dobro, kar je edino pomembno.

Sama jo prenasam okoli v torbici, pa tudi padla mi je in prezivela brez problema.

Puder se dobi v prosojni barvi (ne spomnem se, ce se ga dobi se v kaksni drugi barvi), tako da pse na vse tene koze.

Super matira kozo ter tudi precej casa zdrzi. Meni zdrzi komot po pol dneva, potem je potrebno nanos ponoviti.
    Sploh mi je vsec kako izgleda ce ga nanesem s copicem.

Sicer mislim, da sestavine niso najboljse (parabeni), toda dokler ne najdem boljsega bo to moja stalnica.

Vsec mi je tudi, ker mi ne masi por.

Gobica, ki jo dobimo zraven je uporabna toda lahko jo brez problema vrzemo stran in jo nadomestimo z drugo (to sem jaz storila).

Priporocam ter bom nakup ponovila!
    Cena je okoli 3€.
    5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico