Mill Creek

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of nikapika nikapika 3 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

Pozna slučajno kdo to znamko in njihove izdelke za nego las? Tole je njihova uradna stran:
    http://www.millcreekusa.com/

jaz pa sem njihove izdelke gledala tule (padam na njihove akcije “vendor of the week :P ):
    http://www.iherb.com/Mill-Creek

V bistvu so me pritegnila dosti pozitivna mnenja in relativno nizke cene, pa me zanima če ima katera kakšno info o njih? Na spletu ni ravno veliko informacij o njih, sploh pa ne na slo splet. straneh.

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

Sama sebi odgovarjam :silly:

Naročila sem dva balzama, enega za biotinom drugega pa s keratinom. Tole so sestavine (bom vesela če se kateri da pokomentirat).

Biotin Conditioner: Deionized water, biotin, panthenol (provitamin B5), hydrolyzed keratin, hydrolyzed collagen, cetyl alcohol, stearyl alcohol, dicetyldimonium chloride, oleamidopropyl dimethylamine, cetearyl alcohol, ceteareth-20, hydrolyzed glycosaminoglycans, retinyl palmitate (vitamin A), citric acid, corn oil, sodium chloride, quaternium-15, peppermint oil, *organic aloe vera gel, organic essential oil, potassium sorbate, sodium benzoate, botanical fragrance.
    *Certified Organic Ingredient by BCS Oko-Garantie

Keratin Conditioner: Deionized Water, Hydrolyzed Keratin, Cottonseed Oil, Panthenol (Provitamin B5), Balsam Peru, Olive Oil, Retinyl Palmitate (Vitamin A), Tocopherol (Vitamin E), Rosemary Extract, Barley Extract, Stearalkonium Chloride (Fiber base content), Glyceryl Stearate, Glycerin, Cetyl Alcohol, Octyl Dimethyl PABA, PEG-100 Stearate, Sodium Caseinate, Sodium Hydroxide, Corn Oil, *Organic Aloe Vera Gel, Citric Acid, Organic Essential Oil, Caramel, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Botanical Fragrance.
    *Certified Organic Ingredient by BCS Oko-Garantie

Do sedaj sem preizkusila prvega in mi je zaenkrat všeč. Je zanimiv, ker ne gre za silikonski izdelek in sprva pogrešaš tisti spolzek občutek na laseh, ko naneseš balzam. Bom videla kako se bo obnesel na dlje časa (plastenka je skoraj pollitrska tako, da bo test konkreten).

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico